Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kukorica pehely? ( 100 gramm`b...

Kukorica pehely? ( 100 gramm`ban 1 gramm zsiradek ) Ilyen fele fogyokura letezik, vagy van`e valamilyen "szabaly" a fogyasztasara ami esetleg fogyashoz vezethet? Mert annyira szeretem, hogy ugy erzem, meg is tudnek elni vele.

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
az egyoldalú táplálkozás semmi jóra nem vezet, viszont egy jó séta a parkban miközben a nyelvtan könyvedet olvasgatod, az nem válna hátrányodra...
2010. jún. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
angol billentyuzetem van, viszont a nyelvtan tudasomhoz nem sok koze lenne a kerdesemhez.
2010. jún. 28. 23:01
 3/9 anonim ***** válasza:
az angol billentyűzetednek semmi köze hozzá, hogy alig lehet kihámozni mit akarsz....ha jól értem egész nap kukoricapelyhet akarsz csak enni...
2010. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pfúj, ezt az idiótaságot már hallottam ma 2x és most már harmadjára tör rám a hányinger. Álljatok le, héé !!!! xDDD


Ez egy óriási marhaság különben, kukoricapelyhen élni, pfúj ! Olyan beteg leszel, hogy a rendelőmben fogsz kikötni és ha rájövök a vizsgálatokból, hogy tele van a pocid kukoricapelyhekkel akkor majd meglátod mit kapsz tőlem ... :-)


De tényleg ne csináld, felesleges fárasztod ki magad

2010. jún. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én imádom a kukoricapelyhet (mondjuk csak a natúrt), ráadásul tej helyett édesfehér joghurttal szoktam enni, szinte napi rendszerességgel (naponta 1 adag). Amikor fogyóznom kellett, akkor se mondtam le róla, simán lefogytam így is és tartom a súlyomat. Pedig általában nem reggel, hanem este eszem/ettem. Hülyeség, hogy a corn flakes egy sz.r és nem lehet fogyókúra alatt enni. Amit nem lehet enni ilyenkir, az kb. a kolbásznál és az egyéb sertéshúsból áló ételeknél kezdődik. És főtt kaját sem célszerű este enni. A kukoricapehely tök jó vacsira: jóllakok tőle, de hamar meg is emészti a szervezetem.
2010. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok azon elni meg nem is fogyokura kozben akarom enni, hanem van`e ilyen kukoricapehely fogyokura? Vagy ha mittomen, eszek egy nap 10 kg kukoricapelyhet, akkor letudok fogyni tole ?
2010. jún. 29. 19:33
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Lefogyni le tudsz, bár inkább úgy mondanám, hogy kiüríted a szervezeted, és teljesen lemeríted az aksid. Semmi értelmes dolog nincs a kukoricapehelyben. Szénhidrát, ennyi, ezt helyezni az étkezés középpontjába elég nagy sületlenség lenne.
2010. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jesszusatyaúristen. az oké, hogy 1 g zsír van benne, de a maradék 90g az szénhidrát. Ami tökjó, ha hízni akarsz.
2010. júl. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kukoricával a malacokat szokták hizlalni...

Szóval hatásos fogyókúra lehet, ha az eddigi szokásos kukoricapehely adagod helyett mondjuk almát, répát vagy salátát eszel, plusz ezekben vitamin is van.

2013. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!