Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok egy velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy velem egykorú (14) éves lányba, másra sem tudok gondolni, folyton rajta jár az eszem, nagyon szeretem. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A lány mosolygós, kedves, aranyos. Nehezen tudnék elképzelni jobbat számomra.


Rég találkoztunk már, mert jelenleg nem egy iskolába járunk (majd jövőre ismét). Egy hete amikor belépett msn-re, egyből írtam neki, és gondoltam nem kertelek, megkérdezem, s azt írtam neki, hogy rég láttam, lenne-e kedve találkozni?


Sajnos a válasz már közel sem volt túl kielégítő (egyébként jóban vagyunk, de azt hiszem ő egyelőre nem kötődik hozzám úgy mint én), azt mondta nagyon elfoglalt és sosincs ideje, illetve hogy mostanában csupa rossz dolog érte. Kiderült persze, hogy azért időt tudna szakítani egy randira.


Őrülten szeretem, és mindenképpen szeretnék vele találkozni, hogy ezt elmondhassam neki. Hogyan hívjam el? Nem szeretném egykönnyen feladni mert borzasztóan szeretem.


2009. jan. 24. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia énis 14 éves vagyok. HA a lány nem érez ugy(egyelőre legalábbis)mint te akkor nem kellett volna ugy lerohannod azzal a találkozzunk kérdéssel.Msn-z vele minnél többet,bókolj neki stb.majd ezután ujra hivd el de ne igy hanem mondjuk:"Tök jókat beszélünk msn-en szivessen találkoznék veled persze csak ha te is benne vagy?:)"ez nem olyan nyomulos duma de hatásos.Hajrá!!
2009. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egy kicsit "kerülgesd" még msn-en, ha már csak ott tudtok beszélni. Legyél vele kedves, érdeklődj felőle, hátha így eljut oda ő is, hogy majd találkozni szeretne veled. Érd el,hogy ő is várja az msn-es beszélgetéseket, és onnan már nem olyan nehéz a személyes találkozó.

Sok sikert!

2009. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ, bár ez nem ilyen egyszerű... Régóta ismerjük egymást, msn-en pedig nagyon ritkán van, és én sem vagyok az a neten-beszélgetős fajta. Szerintem nem túl emberi, bár néha jól jön, de...


Mivel tudnám feledtetni vele az őt ért negatív dolgokat? Lehet, hogy egy másik srácról van szó (bár nem volt barátja még), ezt nem tudom.

2009. jan. 24. 20:51
 4/8 A kérdező kommentje:

Ismerem már annyira, hogy tudjam: ha találkoznék vele, és vinnék neki egy szál virágot, levenném a lábáról. Aztán szépen bevallanék neki mindent. Hogy aztán mi lenne, az már más kérdés, de az nem is fontos most.


Miért ilyen nehéz egy kis találkozót összehozni? :(

2009. jan. 24. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Tök kúl vagy öregem :) én 14 évesen odamentem a lányhoz azzal h szerelmes vagyok belé már régóta és ezt elakartam mondani, aztán jól elhúztam onnan :D gondolom, nehogy agyonverjen XD

szép emlék, kár h már 10 éve volt


Szerintem ismered már annyira, és ha tényleg egyszálvirágos-mosolygós közelítés beleillik a képbe akkor hajrá, ne várj, elszalad az ifjúság :D

2009. jan. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi a választ! Csak sajnos nem tudok vele találkozni, csak jövőre, amikor egy suliba járunk majd. Csak úgy tudnék vele találkozni, ha előre megbeszélnénk. Hogyan hívjam el, mit mondjak neki?
2009. jan. 24. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, ez elkerülte a figyelmemet. Azt hogy jövőre úgy érted köv. tanévben, tehát szeptembertől, vagy tényleg csak egy év múlva?

MOndjuk mindkettő sok idő...

Úgyhogy tényleg el kell hívjad randira, ez nem állapot, szerelmes az ember akkor randizni kell :)

Telefonszáma megvan? Ha tudsz normálisan fogalmazni telefonban akkor így is elhívhadot. A helyszín vagy milyen programra tökmindegy. Azért mondom, mert ne csak dumálni hívd, mert az letámadósnak tűnik, a program meg idő, hogy kibontakozhass.

Emailen semmiképp se hívd, szerintem az eléggé lapos.


Ami a lány gondjait érinti, ha tudsz úgy közeledni hozzá majd a találkozáskor, hogy megbízzon benned, hogy észrevegye h figyelmes vagy és érdeklődsz, akkor rájön, hogy neked mesélhet és attól jobb lesz, és a szimpátia beindul.

2009. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Megvan a száma, ha lesz elég erőm akkor felhívom.
2009. jan. 24. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!