Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25éves srác vagyok és mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25éves srác vagyok és mióta az eszemet tudom izgat a fenekelös sex, de még soha nem volt alkalmam még ki próbálni sem. Tapasztaltakat kérdeznék van rá esély, hogy lesz valaha is spanking élményem vagy jobb ha le mondok róla? Lányok válaszait várom!

Figyelt kérdés

2010. dec. 25. 19:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az ismerkedés elején mondd el a vágyaidat.

Én ezt tettem fiatal koromban és senki nem hajtott el a fenekelés mániám miatt.

Viszont: van benne azért csapda, mert olyan is meg fogja "engedni", aki nem élvezi igazán. Ebből az lesz, hogy ő áldozatot hozott érted, te meg mégsem értékeled. Hiszen feltételezem, olyan partnert keresel, aki élvezi, amit adni tudsz.

(egyébként: chat69.hu SeM szoba, smpixie.hu eropolis.hu /ez utóbbi vér gagyi dizájnban sok homály alak, de hátha/)

2013. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!