Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Ha a fiú elhívna egy olyan randira, ahol elmennétek a Gellérthegyre megnézni a naplementét, közben bekapcsolna valamilyen szép lágy zenét, és adna egy rózsát nektek?
2010. dec. 25. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
én inkább egy csóknak örülnék, aztán a rózsának a randi végén vagy a következő randi elején:D
2010. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húú de nyálas!! Hány éves vagy?

Egy parkban egy normális beszélgetés és utána pizza.

2010. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Örülnék...
2010. dec. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én egyszer azért kipróbálnám:$ ha az én pasim ilyet csinálna:$ egyszer mindenképpen kipróbálnám...utána már nem lényeges h ennyire romantikus legyen egy randi de 1x muszáj kipróbálni szerintem:D 15/l
2010. dec. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Love Girl válasza:
Igen! Ez nagyon tetszene! 15L
2010. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 szamóca. ***** válasza:
vágottvirág ellenes vagyok, és a lágy zene is sok nekem. de a gellérthegy jöhet. mondjuk délutntól estig, valami vicces programmal, sokat nevetni meg hülyéskedni, aztán estére már lenyugodhat a hangulat...de azért nem kell túlzásokba esni. se zene se semmi extra, csak séta, csók.
2010. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán hiszek benne,hogy van oylan férfi még a világon,aki mindezt biztosítaná egy nőnek,hogy ilyen szép estéje legyen,és megutáltam a romantikát is.Tettek róla,hogy így legyen.
2010. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a zene nekem már nagyon sok...NAGYON sok
2010. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég, ha ketten felsétáltok:) Elég romantikus lesz zene és rózsa nélkül is, hidd el.
2010. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sétáljatok fel és csók.
2010. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!