Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha ő nem akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ő nem akarja?

Figyelt kérdés
14/F.Egy 13 évessel akarok összejönni, de a bnőjei kiderítették nekem, hogy nem tetszek neki…Most mit tegyek?Msnen beszélünk főleg.Talizni nem akar… Msnre amikor fölvettem sok témát átrágtunk, de most nincs semmi.Miről beszéljek vele és mit csináljak, hogy megkedveljen?
2010. dec. 25. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szólj be neki valamit és tegyél úgy mintha nem is teccene már akkor majd ő kitalálja h jajj én mégis....
2010. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak a lánynak a szavát hidd el. A barátnői, barátjai nem tudhatják, hogy mit gondol rólad. De még fiatalok vagytok nagyon, nem csodálkoznék, ha a lány senkitől nem akar semmit. Bár ebben a világban... A külsőddel nem tudsz mit csinálni, ha pont nem jössz be neki, de attól még te nem vagy ronda. Csak beszélgessetek, de ne MSN-en csak.
2010. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és vmi témát tudtok ajánlani?
2010. dec. 25. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Beszélj a protonok, elektronok, neutronok stb.. és az égitestek hasonlóságáról, különbségéről xD
2010. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

msn az semmi..

valóságban kéne beszélgetnetek :)

de ha msnezés közbe belecsempészed az egyedi stílusod.. akkor még egy találkozót is összehozhatsz:)

én is sokszor voltam ugy hogy vele biztos nem.. és nem hagyott békén és lám elérte amit akart.. összejöttem vele :)

és az is sokat számít hogy a barátai kedveljenek téged :)

mert akkor felkelted az érdeklődését.. mert ha barátai elfogadnak nagy valószinűséggel ő is el fog..

2010. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

amugy közös téma.. pl ha közös az iskola vagy ismerősök már abból kiindulhatsz és csak spontán..sose azon agyalj hogy most mit irj.. ne az járjon az eszedben hogy megakarom hódítani ezt a lányt.. hanem kezeld barátként :)

és később kezdhetsz nyomulni.

2010. dec. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!