Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem veszi észre, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni?

Figyelt kérdés
11-es vagyok egy középsuliban, és a haverom tavaly megbukott, így ő most 10-es. Az osztályába jár egy srác...aki nagyon úgy néz ki, hogy antiszociális, de nekem valamiért bejön. (külsőre is, pedig egészen átlagos) Nem is ez a furcsa, hanem hogy mikor szünetekben haveromékhoz megyek, dumálni velük, látom hogy az a srác zenét hallgat és egymagában áll/ül messze a többiektől. Én keresem a tekintetét, majdnem hogy folyamatosan őt lesem, és nemegyszer fordult már olyankor felém, szóval láthatta hogy őt nézem. Szerintem a fél iskola sejti hogy nem közömbös a srác számomra, csak neki nem tűnik fel...vagy esetleg annyira visszahúzódó hogy az ilyen nem is érdekli? Gondoltam rá hogy "kezdeményezek" de az utolsó pillanatokban meghátrálok...Hogyan kezdjek beszélgetni egy ilyen magának való sráccal?
2011. szept. 30. 21:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Lány vagy?
2011. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
menj oda és kérdezd meg tőle h miért van egyedül... max nem lesz semmi akkor legalább tudod mi a helyzet
2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
50%

elsőnél a pont

a homokjocókat nem türjük!

2011. szept. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Lány hát :D "srác" az illető aki tetszik (bár igaz a mai világban...nem jelent semmit) :)
2011. szept. 30. 21:43
 5/26 kicker ***** válasza:
100%
Hmm biztosan félénkebb típus amúgy ez is átmeneti mert lehet hogy ebben a közegben vagy egy lány társaságában ilyen,aztán mikor kiszabadul belőle egy állat most jó értelemben értem. Először csak köszönj rá olyan csajosan ahogy szoktátok és kérdez tőle valamit spontán akármit mert néha a szekeret csak lökni kell,ha tetszik neked ezért az egyért nem kéne eldobni az esélyt.
2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
depis agyerek?utálja az embereket?tudsz róla egyáltalán valamit?vagy csak mindenáron fickózhatnékod van?
2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá szerintem amúgy, visszahúzódó srác nem fog hozzád odamenni.

Kérdezd meg tőle, hogy mit hallgat :D

2011. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
én 19 f vok én is egy ilyen csendes típus vok ki a zenével ki zárja a világot maga körül azt tudom mondani menj oda hozzá hívd el és beszélgessetek aztán alakul majd a dolog :)
2011. szept. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
húdeutálom az ijen csendes zenebu...kat.-.-'
2011. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Azért is nem tudom mit tegyek, mivel ahogy kijönnek a teremből szünetre, már hallgatja is a zenét...és akkor én úgy menjek oda hozzá, hogy "zavarjam" miközben hallgatja a metált (mert ahogy kifigyeltem cuccaiból, együttesek nevéből...szal metált hallgat) >> félek, annyira nem érdekelném hogy kivegye a füléből a fülhallgatót...

(köszönöm az eddigi válaszokat :))

2011. szept. 30. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!