Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még soha nem csókolóztam. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem csókolóztam. és ha lenne egy pasim akkor hogy monddjam el neki? vagy h csináljam h ne vegye észre, h még nem csináltam?

Figyelt kérdés
ez nekem nagyon fontos, mert még soha nem smároltam senkivel, és nem tudom, h h kell...:'( segítsetek....!!!
2009. jan. 24. 22:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Első csók... de szép is volt. :) Szakadó esőben álltunk, amikor odahajolt hozzám a barátom, és megcsókolt. Én meg megharaptam a nyelvét, és azt hitte direkt. Amikor mondtam neki, hogy ez volt az első csókom, mondta hogy nem is tűnt fel neki. Szóval ne izgulj, jó lesz bármit is csinálsz.
2009. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát akármien is lessz emlékezetes marad az első csók az is biztos..:D
2009. jan. 24. 23:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel. Még annyit, hogy olyan sráccal ne kezdj, aki "teljesítménycentrikusan" nézi a dolgot, akár a csókot, akár - majd később- a szexet. Tehát ha nem az a lényeg, hogy szeretitek egymást és ezt valamilyen formában kifejezitek, (és ebből a szempontból tökmindegy, hogy kinek mennyi tapasztalata van vagy nincs) - hanem olyan megjegyzéseket tesz, amitől Neked attól kell tartanod, nehogy "béna" légy, akkor hagyd ott, mert azzal nem fogod jól érezni magad.

És tudom, tényleg közhely, hogy "akkor majd tudni fogod", de nem volt még olyan ember, aki akkor ne tudta volna! ;)

Hypathia

2009. jan. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
figy,amikor én kaptam életem első csókját,egy vonaton történt egy olyan sráccal,akit 10 perccel előtte ismertem meg.Erre nem vagyok büszke,de olyan hirtelen törént minden hogy fel sem ocsúdtam.Szóval időm se volt arra h bármit is magyarázzak,megcsókolt.És jött minden magától,az első perctől tudtam mit kell csinálni,fogamlam sincs honnan.Csak úgy jött.És még meg is dicsért hogy milyen jól csókolok,én meg totál meglepődtem de nem vallottam be neki h ez volt az első...:) könnyen lehet h téged is csókkirálynőnek fognak nevezni,szal nyugi,ez a világ legkönnyebb dolga...:D
2009. jan. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
hát lehet, h igazatok van...xD
2009. jan. 25. 12:06
 16/17 anonim ***** válasza:

"ha meg azt mondja nem jól csókolsz rúgd tökön"

Ha nem balf@sz a srác, akkor kivédi a tökönrúgást.


Amúgy meg miért baj az ha megtudja a pasid, hogy még soha nem csókolóztál? (Megerőszakol/agyonüt?)

:-)

2009. jan. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
nem csak lehet, h olyan, h kidob matta...tudom, h akkor nem szeretett, de rossz lenne, ha emiatt lenne vége..:'(
2009. jan. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!