Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok fiatal karácsonyozik /...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal karácsonyozik / szilveszterezik egyedül, párkapcsolat nélkül? Te egyedül töltöd az ünnepeket? Most is keresel párt?

Figyelt kérdés

Sajnos pontosan az idealistább, mélyebb érzésű lányok / fiúk vannak egyedül ilyenkor, pedig minket sokkal-sokkal érzékenyebben érint a magány, mint a nagydumás kiskedvenceket, akik minden ujjukra találnak egy ellenkező neműt.

F/27


2010. dec. 26. 15:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Tettem már fel kérdést ezzel kapcsolatban, az igaz, de ilyen "szégyellős" dolgot még nem.
2010. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 szamóca. ***** válasza:

ha úgyérted én is egyedülálló vagyok. de nem is akarok most párkapcsoaltot.

rossz a eflfogásod kedves kérdező...az embert nem csak egy kapcsolat teheti boldoggá. majd jön, és kész. ne stresszelj rajta. nagyon sokminden más van amitől boldog lhetsz, ne légy kapcsolatfüggő mert az kivetül majd a kapcsoaltodra is, és nehéz olyan emberrel együtt lenni aki ennyire függ tőle.

2010. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Foorty ***** válasza:
Nemtudom. Igen. Már találtam, csak... bonyolult. (kérdésekre sorrendben)
2010. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

szüleimnél töltöm az ünnepeket. sajnos pasim sincsen, és igaz barátaim sem, akikkel elmehetnék bulizni :( hiába megyek el velük mindig olyan kirekesztettnek érzem magam.

21L

2010. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Bizony, egyedül, legalábbis nem párkapcsolatban. De vannak nagyon jó barátaim, családom, velük ünnepelek. Tudom, hogy ők nem helyettesíthetik a szerelmet, de nagyon jól érzem magam. Nem mondom, hogy nem hiányzik, keresem a párom, de elvagyok, lesz, ami lesz.

21/L

2010. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én szüleimmel töltöttem/töltöm az ünnepeket. Barátnőm nincs.

Fontosak a szüleim, de csakúgy, mint a Kérdező, én is el tudtam volna képzelni úgy a karácsonyt, hogy van mellettem egy társ. Ez nekem hiányzott az ünnepből.

Szerintem így 30-hoz közel, esetemben pedig 30-on túl (33), nem kapcsolatfüggés, ha egy férfi vágyik egy nő után, ha úgy érzi, őt most egy kapcsolat tenné boldoggá.

Igaz ez főleg akkor, ha eddig nem volt kapcsolata. A Kérdező előéletét nem ismerem, de nekem még sosem volt barátnőm.

Igen, egy ideig én is úgy voltam, nem kell görcsölni, majd jönni fog egy kapcsolat. De 30 körül már elkezd gondolkodni az ember. Telik az idő gyorsan, vége ennek az évnek is, a magamfajta ember fél, hogy esetleg örökre olyan egyedül marad, mint az ujja.

Meg a hosszú egyedüllét is felerősíti a vágyat, hogy legyen valakije. Ilyenkor jöhet hobby, sport, bármi, ekkor már ezek sem segítenek.

Csak reménykedni tudok, hogy jövőre másként lesz már, ezt kívánom szívemből a Kérdezőnek is!


33F

2010. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

már azt hittem ilyen idősen (22) csak én vagyok egyedül

a körülöttem élőknek van kapcsolatuk

én kezdem azt érezni h kifutok az időből

kitartás nektek

22f

2010. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Abból a szempontból nem töltöm egyedül az ünnepeket, hogy itt van nekem a családom. A szilvesztert sem fogom mert itt vannak a barátaim. De magányosnak érzem magam mert nincs barátnőm. Nincs barátnőm már 4(!!!!) éve. És igen párt keresek.


21/F

2010. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:

Elég rossz lehet egy ilyen ünnepkor egyedül lenne:S

remélem én nem fogom megtudni,hogy milyen érzés

Aki pedig egyedülálló, sok sikert nekik, hogy megtalálják a párjukat !:)

2010. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
En a Karacsonyt a csaladommal toltottem, nekem sincs parom, de jelenleg nem is hianyzik...A Szilvesztert vagy a nagynennjemmel toltom, aki egyidos velem es a legjobb baratnom vagy itthon a szuleimmel...Bulizni minden evben elmentem, de mar unom es nemvagyok kivancsi sem a sok reszegre...
2010. dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!