Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti jobban buktok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti jobban buktok az olyan csajokra, akik szepek, okosak, jo fejek, jol oltoznek, penzes a csaladjuk, mint egy olyan csajra, aki siman csak szep es jo fej?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én az olyanokra bukok akik érzékiek.
2010. dec. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
ez mind nem számít ha jó a segged!
2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Funktasztikus ***** válasza:
100%
hülyeségetn ne modj máá;)... nekem mind egy csak szép és okos legyen meg am is egyikbe sincs kivethetö ok...az meg csak egytényezö hogy pénzes a család! am mind 2 1 szinten van!
2010. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 biohazardxxx ***** válasza:
100%
nekem az számít hogy kedves, aranyos, megértő, megbízható, őszinte legyen. kinézet az annyira nem számít. legyen igényes magára és másokra és egy alapfokon nézzen ki jól. nem kell modellnek megy ilyesminek lennie... A belső számít úgy is egy jobb kapcsolatban. :)
2010. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Foorty ***** válasza:
48%
legyen jó fej, vicces, ne legyen nyafogós, ne legyen ribanc és ha még szép is akkor kész főnyeremény.... én az ilyenre bukok. pénz meg mit számít?...
2010. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

tehát jobban bukunk 1 az olyan csajokra akik alkalmasak 1 komoly kapcsira ?:D igen :D jobban :D

szép okos jó fej :D az h pénzes v sem abba szarok bele :D de ne legyen segg hülye :D


19F

2010. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azert kerdem, mert en igy 17 eves fejjel ugy figyeltem meg, hogy a 15-19 eves korosztaly inkabb a bombanokre bukik penzzel (tudjatok markas telefon, ruha) :(
2010. dec. 27. 16:46
 8/16 anonim ***** válasza:

Persze az elsőt sem utasítanám vissza, de a pénzes család kb a 200. szempont :D


16/f

2010. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én azokra bukom, akik okosak és jó fejek, szépség nem annyira számít, pénz egyáltalán nem.
2010. dec. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

pffff akk te nem jól figyelted meg ... 15-19 évesen mi a faszt kezd a pénzel ?:D semmit ... majd később :D akkor már jó ha van pénzetek :D elvégre esküvő se ingyen van :D 15 évesen háhá XD fizetsz neki 1 hónap eredeti world of warcraftot oszt megvan XD


19F

2010. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!