Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni új emberekkel? Nem szeretem a szórakozóhelyeket.17/L

Figyelt kérdés

Partyarc vagyok, de utálom az éjszakai életet.

Kiforrot személyiséggel rendelkezem.. Óvatoskodó vagyok, 1-2 fiú haverom van összesen..

De már kapcsolatra és több fiúra vágyok az életemben.


2010. dec. 29. 23:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

itt:D


17/F

2010. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám:)
2010. dec. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Ja és internet kizárva. Mindenki annyira más mint élőbe, meg annyi pszichopata állat van, hogy hihetetlen.. ÉS nem szeretnék 1be se beleszaladni..

Erre céloztam amikor azt mondtam óvatoskodó vagyok. :D

2010. dec. 29. 23:51
 4/32 anonim ***** válasza:

Bárhol ismerkedhetsz emberekkel....itt vagy ott

De sok jelentkeződ lesz, ha olyan vagy

Meg azzal nem kerülöd el a bajt és találod meg az igazit, ha elutasító vagy:) mert ha pont azt utasítod el aki az igazi? persze egyszere csak egy, nem listát tartaniXD

2010. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
hát én nem vagyok pschiopata és nagyon is rendes, tiszteséges vagyok:( köszi, ezért nem fogok találni rendes lányt:S mert kizár olyan dolgot és hát ami alapján úgy pont elkerül:P
2010. dec. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, ismerkedj meg velem:)
2010. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Bárhol..

Az emberek nem mennek oda egymáshoz csak úgy ismerkedni. Fogalmam sincs hogyan kezdhetném..

Szituációkat írjatok.. Példának..


Én régen cyber gyerek voltam és rengeteg pasival tartottam a kapcsolatot akik mind a szexre mentek volna.. vagy épp a nagy ők voltak 280 km-re tőlem...

2010. dec. 30. 00:00
 8/32 anonim ***** válasza:
Na légyszíves:)
2010. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
facbookon
2010. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
nos én tuti nem a szex miatt ismernélek meg, de akkor meg tuti hogy messze laknál:S olyantól tartunk ketten amit egyikünk se szeretne, csalódni:( ez az élet
2010. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!