Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni új emberekkel? Nem szeretem a szórakozóhelyeket.17/L

Figyelt kérdés

Partyarc vagyok, de utálom az éjszakai életet.

Kiforrot személyiséggel rendelkezem.. Óvatoskodó vagyok, 1-2 fiú haverom van összesen..

De már kapcsolatra és több fiúra vágyok az életemben.


2010. dec. 29. 23:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
ja a pénzeseket kerüldXD jó tanács:) már saját háza, autója, mégha nem is nagy autó, akkor is sokat mond. Nem veled egy idős, fel is vág a dolgaival, meg pont arra utazik, ráadásul szép fiatal csajokra hajt:) remélem ezt észre veszed:) rendesek másképp viselkednek, ezt onnan tudom, hogy én nem vagyok olyan.
2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

:D Ha erre a gyerekre utalsz az ötből. Hát a 2. szavánál már offos volt. Azért egy bizonyos színtű IQ hányadost megkövetelek..

Az nem rossz, ha idősebb nálam pár évvel, csak normálisakat keresek. És számomra már nem a legjobb indítás ha interneten keres magának valaki párt.. Épp ezért nem akarok én se..

De senkis e tud szituációkat mondani.. :/

2010. dec. 30. 00:45
 23/32 anonim ***** válasza:
nem vagyok pénzes, a házam ér 5 millát, a kocsim 1-et, de nem ez számít, hanem hogy elvinnélek jó helyekre, falunapokon járnánk a táncot, ki lennél elégítve, de csak ha eljössz ide jávorra volánnal
2010. dec. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
hülye csaj lehetsz, ha azt hiszed az ötben lakom. tanuljál olvasni meg.
2010. dec. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
hú, de flvágás a milákkalXD de nem számítXD értjük
2010. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Gondolom ő adta fel azt a hirdetést hogy: "Egy kedves fiatal lányt keresek akivel tudok beszélgetni, főzne, mosna rám, kielégítené mocskosan perverz vágyaimat, majd hazahúzna a pics.ba".
2010. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Ismerj meg engem.


A suli mellett álló ballonkabátos.

2010. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
mindenféle tanfolyam (nyelv, tánc, jogsi, stb...), vagy mondjuk ha te szeretsz valami sportot, zenét vagy bármit akkor olyan témájú fórumra felmész összeismerkedsz emberekkel, suliba is menj faktokra meg ilyen közösségi eseményekre, legyél egy kicsit nyitottabb, nem mindenki pszichopata
2010. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Mi a hoobid?

Mi érdekel?

(Ha valamelyik kérdésemre Justin Bieber, vagy Való Világ a válasz akkor tárgytalan:D)

2010. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
mi az a hooby? valami mesebeli lény?
2010. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!