Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet ismerkedni új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni új emberekkel? Nem szeretem a szórakozóhelyeket.17/L

Figyelt kérdés

Partyarc vagyok, de utálom az éjszakai életet.

Kiforrot személyiséggel rendelkezem.. Óvatoskodó vagyok, 1-2 fiú haverom van összesen..

De már kapcsolatra és több fiúra vágyok az életemben.


2010. dec. 29. 23:47
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
De senki sem ír szituációt, csak hogy bárhol lehet meg hogy internet.. Ez igazából csak 1 válasz, meg gyere én itt vagyok neked.. Ez mind felesleges információ és ami Valóban igazi információt tartalmazna olyat nem kapok.
2010. dec. 30. 00:13
 12/32 anonim ***** válasza:

Na tényleg hol laksz?

Azt ha valaki a közeledben, felveszed msn-re megismered és ha nem kell akkor letiltod.

2010. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Én amennyit írtam annyit tudtam, többet nem tudok. De válaszoltam is a kérdésedre csak szituációtól nem, abban nem tudok:S
2010. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
De már ketten is meg akarunk ismerni+ mond hol laksz azt aki ismert a környéket az elmondja. Ennyi. És mondjuk bulikat én sem igen csípem.(mármint az éjszakait)
2010. dec. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
meg még annyit, hogy nagyon nehezen fogod megtalálni és nagyon nagy esély lesz csalódásra is neked, hosszú lenne leírni hogy honnan tudom:/ de jah így lesz
2010. dec. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Budapest 11.kerület
2010. dec. 30. 00:19
 17/32 anonim ***** válasza:
De kár azt reméltem hogy öt.
2010. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

tudtam, hogy messze laknánk:) ilyen az élet tényleg, rendesek messze:)

de amúgy se ismertelek meg volna, nem is írtam konkrétan olyat. Az indok: mert lehetetlen

2010. dec. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
ötben csak én vagyok egyedül jó pasi, de csak akkor ha ott vagyok, amúgy 0. én itt lakom jávoron, a kossuth utca közepén, a nagy piros tetős ház az enyém. előtte mindig áll egy lada, nem tudom kié. ha kellek gyere, volán még van, volatot leépítették. sokat járok pestre, nincs tájszólásom. szoktam fürdeni, van kocsim(astraII), van a közelben egy szép tó, oda elvihetlek, és aztán dvd-zhetünk is, de csak ha van kedved, nem erőszak a disznótor. ha kedved van gyere.
2010. dec. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Jaj azt tudod hogy hívják az ötödik kerület orvosát?
2010. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!