Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik,1 évvel fiatalabb nállam. Szeretnék összejönni vele a suliban. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Már szüleim is, meg mindenki baszogat h van-e csajom, és a lány már rég tetszik nekem, anno 1 éve láttam meg :) Olyan válaszokat szeretnék kapni amik tényleg felhasználhatóak :)
2010. dec. 31. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már megszólítottad éd brdzélgettetek akkor kiderült kb, h mennyire tudtok jól elbeszélgetni. Ha ez megvolt,akkor elöször légy a közelében, próbálj neki segiteni ebben-abban..aztán hívd el vlmi jó kis helyre beszélgetni,ott már látni fogod h h tekint rád és vea-e esélyed.

Ha nem szólítottad még meg: akkor elöször ezt kell megtenned. Jérj tőle vlmiben segitséget. Vagy vmilyen ürüggyel menj oda hozzá. Ha jól elbeszélgettek akkor jöhetnek az elözőek..22f

2010. dec. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá vmilyen ürüggyel és akkor már látni fogod, h te bejössz-e neki. Ha sokat mosolyog a csaj akkor biztos, h ő is érez vmi-t irántad :)))
2010. dec. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D na és milyen ürüggyel? szégyenlős vagyok sajna :(
2010. dec. 31. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Szülőket leápolni, foglalkozzanak a saját dolgaikkal. Nem védekezni, TÁMADNI!

2. Ne keress ürügyeket! Úgyis azt akarod, hogy 5 sec múlva kiderüljön a szándékod. Kérj segítséget, vagy ajánlj fel segítséget. Kérdezd meg, hogy ráér-e (péntek-vasárnap). Tárazz be 2-3 programot, amit fel tudsz ajánlani.

2010. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Am a korom 13. De ez mellékes, azthiszem.
2011. jan. 2. 14:56
 6/7 anonim ***** válasza:

13 évesen ne b@szogasson ezzel a család, bőven ráérsz. Ebben a korban el kell kezdeni megnevelni a szülőket. 13 évesen még sem is vagy alkalmas egy párkapcsolatra. Ha hagyod magad, akkor bele fognak kergetnie egy elhamarkodott házasságba úgy 6-9 éven belül.

A lánnyal meg beszélned kell, nincs más megoldás.

2011. jan. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam hogy más nem fog beszélni helyettem :D De köszi a választ.
2011. jan. 3. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!