Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk lányok! Ti örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lányok! Ti örülnétek ha egy fiú a buszmegállóba odamenne hozzátok beszélgetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 16:07
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem a te msn címed kéri , hanem az előtte kommentelő lánynak írta!!! :D
2011. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
jaaaaa bocs
2011. jan. 2. 14:25
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg mondok konkrétat , szóval ha kell az a lány , igen oda KELL menni hozzá és beszélni mondjuk csak egy ilyen aranyos közeledő dumával , Szia ne haragudj , de sokszor szoktalak látni, jól jönne valaki akivel lehet ilyenkor beszélgetni blabla :D ... szerintem erre semmikép sem fog elküldeni , ez egy teljesen jó közeledés ebben az esetben , nem is nyomulás , pusztán érezteted vele hogy szimpatikusnak tartod , és ha kölcsönös a szimpátia akkor majd kialakul , ha ugyis többször látod akkor az elején még ne kérj tőle semmit , se msnt se telószámot , azt majd legközelebb , ha nem kölcsönös a szimpátia , vagy kiderül h van barátja , akkor legalább megpróbáltad! ... Jah és az elején ne legyen olyan téma hogy van e barátod , meg tetszek e neked , meg stb ... csak ilyen hova jársz , mindennapok , vicces sztori.
2011. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

kösz

és biztos hogy nincs barátja ezt az egyet tudom

2011. jan. 2. 14:35
 25/36 anonim ***** válasza:
előző , akkor amit írtam .... és magadat add!
2011. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
OK kösz
2011. jan. 2. 14:38
 27/36 anonim ***** válasza:
jah, telleg az elottem levo lanynak kertem a cimet, de ugylatszik tul felenk ahhoz hogy megadja :(
2011. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

JahJah , de a kérdésfeltevő készséggel megadta volna :D


Előző/előtti - Wooder

2011. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
hát nem biztos
2011. jan. 2. 14:44
 30/36 anonim ***** válasza:
hat vegulis ha a kerdezo lany akkor megadhatja;)
2011. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!