Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan menjek egy buszmegállób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek egy buszmegállóba/buszba a lányhoz?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit előző hét pénteken megtetszett nekem egy buszmegállóba (azóta se láttam mivel nem jároik arra) holnap újra oda megyek ugyan abban az időben.

szerintem bejöttem neki mert nézett rám párszor és felszállásnál/leszállásnál is mintha keresett volna valakit és amikor rámtalált, mintha "megkönyebbült" volna.

Szóval ha elég a jel hogy tetszik nekem, hogy menjek oda hozzá? mit mondjak/kérdezzek tőle?

Nagyon fontos lenne!


2010. febr. 25. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

áhh, én is úgy odamennék egy lányhoz de nem merek, pedig nagyon tetszik. Azt tanácsolom szedd össze minden bátorságod és mindenképp menj oda.

Szia merre mész? merre laksz? aztán utána ülhettek egymás mellé buszon..többit tudni fogd

csak a kezdet nehéz

2010. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Két lábon.

Szia!

És inkább mutatkozz be, mint lerohand kérdéssel.

2010. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok, már csináltam ilyet. Nem egyszer.
2010. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
60%

Tipikus pasi az első válaszoló:)

Szerintem inkább mondd azt, hogy a múltkor láttad a buszmegállóban, és arra gondoltál, hogy milyen jó lenne vele meginni egy forró teát, vagy kávét?!Esetleg egy finom süteményt:)

A hova mész, merre laksz kérdés számomra elég ijesztő lenne...

Sok sikert:)

2010. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Melyik buszmeg?
2010. febr. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
bazzmeg ilyet,nem elég jhogy az ember fia még mégszólít egy lányt ,de az még válogat is!!nem tetszik a kérdésed ilyet....
2010. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én sem értem azokat akik azt írják, hogy kérdezze meg hogy lakik, milyen napod volt stb. A legjobb ha azt mondod, hogy nagyon szívesen megismernéd, vagy hogy idevalósi vagy-e vagy csak itt tanulsz. Nem olyan konkrét dolgokat kell kérdezni. Mi van ha nem jössz be neki. Még kínosabb helyzetbe hozod magad, ha azt kérdezed hol laksz stb...
2010. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
...hogy HOL lakik akart lenni. Amúgy valaki indított már ilyennel?? Kíváncsi lennék.
2010. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Jegyeket, bérleteket...
2010. febr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia, bocsi, de olyan ismerős vagy valahonnan. Találkoztunk már?
2010. febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!