Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy Szerezhetném meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy Szerezhetném meg? Hogy közeledjek? Hogy járjak vele?

Figyelt kérdés

van suliba egy lány. régóta tetszik..

csak nincs annyi önbizalmam(félek) hogy megszólitsam,beszélgessek vele.

mondthatni h szerelmes vagyok belé.

nagyon tetszik. hogy szerezzem meg?


2011. jan. 3. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá.

Kérdezd meg tőle, hogy menne e veled randizni.

Aztán figyeld a reakcióját, ha lenézően néz , akkor mond neki azt, hogy így gyakorolod be azt, hogy, hogy hívj el egy jó csajt randizni.

Ha elmosolyodik, és válaszol akkor minden rendben.

2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok de előbb utóbb eldurran az agyad hogy hogy lehetsz ilyen balf*sz nálam is eldurrant és holnap fogom megszólítani minden áron
2011. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ne izgulj:D önbizalom a lényeg:D
2011. jan. 3. 18:00
 4/9 anonim válasza:

Basszus nálam 100%ig ugyan ez a helyzet! már szerelmes vagyok belé rég óta, de gyszerüen nem merem megszólítani.

Zavarba jövök ha beszélek vele. És félek hogy utánna kitudódik milyen pancser voltam :S


további segítségeket msnen kérnék: szerelmes015@hotmail.com

2011. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hogy hívják a lányt??
2011. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Altair1191 ***** válasza:

Nem fogok semmi konkrétet mondani és ne higgy el senkinek semmi tippet. Minden lánynál változó.

Kevés alaptörvény van ami mindig bejön:

-Mindig állj ki mellette ha valaki beleköt, de ha lány veszekedik lánnyal akkor nem szabad közbeszólni mert véged lesz! Ha viszont nagyon megbántják és látszik hogy vesztett (pl. MINDENKI ellene fordul) akkor viszont állj ki mellé. Példa: Ha megbántották és mondjuk sír akkor csak vidd arrébb és mondj neki valami szépet,biztatót és próbáld megvigasztalni. Ha látja hogy te megérted és kiállsz mellette akkor az még több pluszpont.

-Ne legyél ordibálós, sem túl visszahúzódott. A lányok nem szeretik az ordító majmokat és a didergő egereket sem. Azt szeretik ha csendben ott van mellettük az oroszlán.

-Ne érdekeljen hogy más mit mond. Akár lebeszélni próbálnak róla hazugságokkal,akár igazat mondanak te ne törődj vele mert sosem tudod hogy mikor hazudnak, szerelemben a legjobb barát is hátba szúrhat.

-Mindig figyelj oda hogy SENKIVEL ne legyél bunkó,nagyképű stb. Ha véletlenül meghallja hogy te ilyen "jófej" vagy mindenkivel és mondjuk mások is pozitívat mondanak neki rólad annál nincs is jobb segítség.

-Ha eljön a pillanat akkor ne légy nyomulós,pl ne taperold,ne félj,ne habozz, merd kimondani amit érzel. És ha véletlenül elkezdesz hebegni habogni össze vissza az nem ciki, onnan tudod hogy fülig szerelmes vagy és most kell összeszedni magad.

2011. jan. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Altair1191 ***** válasza:

Egyébként sok sikert! Én holnap (kedden) fogok vallani és remélem minden jól sül el. Nézem a tippeket és már konkrétan szóról szóra tudom mit akarok mondani. De tudom hogyha eljön a pillanat mindent elfelejtek és csak mosolyogni fogok. Remélem visszakapom :)


Nothing is true,everything is permitted.

Ez az alapelv: Semmi sem igaz amit mástól hallasz róla. Ha igen akkor inkább tőle tudd meg.

Minden engedélyezve van. Mindent lehet de nem minden sül el jól. Lehet pl taperolni meg nyomulni mint a vadállat,de nem valószínű hogy eléri a kívánt eredményt.


Remélem neked minden jól sikerül! És ezúton mindenkinek sok sikert kívánok! És hogy ne féljetek kimondani amit éreztek!

2011. jan. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi a neve a csajnak?
2011. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dorina
2011. jan. 5. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!