Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem bejön ez a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem bejön ez a gyerek szerintetek is jól néz ki?

Figyelt kérdés

Lányok ti mit gondoltok?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 3. 22:26
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Jajj te.. de hülye vagy:D

nagyon aranyos arcod van:) Bár ez nálam pozitívabb kifejezés mint a 'helyes',de sokan nem szeretnek 'aranyosak' lenni..

De tényleg szedd ki azt a szart a szádból,mert kegyetlen.Mondom én ezt úgy,hogy nekem is volt 3 piercingem:D Vagy nemis.. inkább vágass egy rövidebb frizurát. A piercing-emóhaj kombó inkább ami az emberekben a nemtetszés érzését válthatja ki.

Igazából meg azt mondom,hogy szarjál le mindenkit... ha te így érzed jól magad a bőrödben,akkor maradj csak ilyen,senki nem ér annyit h változtass ha Te nem érzed zsükségét:). Még megengedhetsz magadnak egy kései kamaszkort:D

insomma... nem vagy ocsmány, kell pár év míg beérsz, de nagyon jók az alapjaid:)


üdv!

2011. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

én sose fogok felnőni:D

ugyanolyan nagy idióta vagyok 14 éves korom óta.

szóval itt olyan a társaság h csak a hülyeségmegy:D

2011. jan. 4. 00:23
 23/34 A kérdező kommentje:

ja de am mostanáig olvastam a többi kérdést és esett le h nemirtam ide h gondolkodtam a másik oldalra is 1 PC vel:S

de akkor ez bukó nem?

2011. jan. 4. 00:58
 24/34 A kérdező kommentje:

nemtom mér van de sok embert ismerem

a Fiúk közül akiket ismerek kb mindegyik meghalna 1 emó csajért mer szerintem is gyönyörűek:D

de a lányoknak nem jön be ha emo nem?

én nem vok emo csak ilyen a hajam mer nem hallgatok valami könnyű zenét azt ilyen lett

2011. jan. 4. 01:00
 25/34 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszel, nem is a kinézeteddel van baj, hanem a stílusoddal, olyan vagy, mint egy 13 éves kiskamasz.
2011. jan. 4. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
:D:D érdekes meglátás:D
2011. jan. 4. 16:25
 27/34 anonim ***** válasza:
Egyébként én még mindig azt tartom a legszánalmasabbnak, hogy ilyen címmel hogy "nekem bejön ez a gyerek", kirak valaki képeket magáról hogy így csikarja ki pár internetes arc véleményét..
2011. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Szerintem tök buli:D:D

<333:D

2011. jan. 4. 22:53
 29/34 anonim ***** válasza:
Még az írásodból is lejön hogy 19 évesen olyan a stílusod mint egy 14-15 évesnek. Lányoknál még talán aranyos bár ott sem, de fiúknál nagyon gáz szerintem...
2011. jan. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

mer milyen az írásom??

egymást követik a betűk?:D

szerintem ez elég elterjedt dolog manapság:D

vagy te még barlang rajzolsz?

2011. jan. 5. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!