Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzed jól magad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzed jól magad a barátnőddel, mit ad neked a kapcsolat? Férfiak válaszát várom!

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Egyelőre semmit, de remélem majd pénzt fog.


jajmostleleszekpontozva!

2010. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Mindegy, csak ne viszkessen.

jajjénis

2010. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Képzeld el, hogy mész az utcán, veled szemben emberek jönnek-mennek. Teljesen átlagos délelőtt, napsütéssel, jó idővel. Te gondolkodsz. És eszebe jut valami, nem közvetlenül Ő, hanem csak valami, ami rá emlékeztet. És abban a pillanatban persze, eszedbe jut, hogy ez a dolog is rá emlékeztet téged, és boldogság tölt el, hogy megint Ő jutott eszedbe. És elkezdesz mosolyogni a szembejövő emberekre, akik furcsán néznek rád, és látod rajtuk, hogy valami olyasmit gondolnak, hogy "jé, ez biztos bolond, vagy valami viccet mesélt magának". De te csak mosolyogsz rájuk, mert boldog vagy, és tudod, hogy ők úgysem érthetik, csak örülsz annak, hogy ismét egy dolog jutott eszedbe, ami összeköt Ővele.


Na, sok más mellett ezért is jó van nekem a barátnőm.

2010. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Moszuke ***** válasza:
88%

segílyekre célzó első testvírem'?


hogy mit ad egy barátnő, 1 kapcsolat? biztonságot, egy extra életcélt, van kit szeretni+ölelni, van kiért aggódni, van ki után vágyakozni, megéri sietni haza a munkából/suliból, van kire szeretettel gondolni és szimplán csak úgy összebújni és élvezni, hogy ott van mellettem és meghalni majd újraéledni az ölélésétől. jah meg ha van gyerek akkor családi pótlék.

hát valami ilyesmi


szerintem ezt nem lehet megfogalmazni

2010. nov. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

ne hari hogy lány létemre írok, de a barátomat idézném, ugyanis én megkérdeztem tőle, mi az amiért velem van, és nem száz másikkal. mi az ami megkülönböztet engem más lányoktól?

válasza:

"kihívás vagy, hogy jobbá tegyelek"

tekintve, hogy én táncoslány voltam,szőke és ittam, és ami jelen idő, hogy cigizem

mára már csak a cigi maradt, amely letételére határidő van kitűzve

2010. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ma 19:15

ez nagyon aranyos :)

2010. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!