Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Volt mar veletek ugy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Volt mar veletek ugy, hogy szerelmet vallott nektek egy csaj, amit ti figyelmen kivul hagytatok, majd nap mint nap osszefutottatok a csajjal es rajottetek, hogy valojaban hulyek voltatok egy ilyen csajt elszalasztani?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 18:16
 1/8 Fülünyúl ***** válasza:
Nem.
2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
nekem volt, de nem bántam meg :D
2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
nem...mert ha gondoltam is rá, a lány biztos csinált olyat amitől újra kiábrándultam belőle és rájöttem, hogy miért mondtam nem-et
2011. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Manapság a jót nem divat megbecsülni.Szóval ne is csodálkozz,hogy ilyen válaszok érkeznek!
2011. jan. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

19:02


Tudod pl nálam egy olyan lány vallott szerelmet, aki nem volt megbízható és rajtam kívül még sok kiszemeltje volt, én pedig semmit nem éreztem iránta

2011. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Tudod,én meg egy olyan férfit szeretek a mai napig,akivel együtt töltöttünk pár szép pillanatot,és én a lelkemet is kitettem érte!Nagyon meghálálta.Jó érzés,hogy a mai napig levegőnek néz,és semmibe vesz.Mielőtt megkapott volna,még nem vett semmibe.Ez van.Ilyen az élet.
2011. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak mi szeretnénk bemesélni magunknak...:/
2011. jan. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

" Tudod,én meg egy olyan férfit szeretek a mai napig,akivel együtt töltöttünk pár szép pillanatot,és én a lelkemet is kitettem érte!Nagyon meghálálta.Jó érzés,hogy a mai napig levegőnek néz,és semmibe vesz.Mielőtt megkapott volna,még nem vett semmibe.Ez van.Ilyen az élet."


továbblépésről halottal?

"Mielőtt megkapott volna"

de ne hogy már úgy állítsd be mint ha csak neki lett volna jó -.-

gyanítóm te se érezted magad rosszul

ez egy tipikus csajos duma :DD

2011. jan. 7. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!