Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti hogyan vettétek rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan vettétek rá magatokat hogy odamenjetek egy ismeretlen lányhoz és beszéljetek vele miközben bejött nektek?

Figyelt kérdés
16F
2011. jan. 7. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy, nem kellett magam rávenni, ő is ugyan olyan ember mint te, se több se kevesebb, nyugodtan odamehetsz dumálni hozzá.
2011. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En meg nem vettem ra magam, de rogton ahogy elerem azt az idealis testalkatot amit akarok.. egyebkent sztem csak az a lenyeg, hogy magaba legyen. Ha egy kedves lanyt nezel ki magadnak akkor meg ha el is utasit kedvesen teszi, es te buszke leszel magadra, hogy legalabb meg merted probalni..Sokak meg idaig sem jutnak el:)
2011. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

hogy, hogy... a következő dumával:


"öreg, akarod a lányt? IGEN. oda fog jönni hozzád magától? nagy eséllyel NEM. akkor mi az egyetlen lehetőség, hogy a tiéd legyen? ODAMENNI."

2011. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én nem vettem rá soha magamat és nincs is barátnőm. Lehet, hogy valamit nagyon elba.ztam.
2011. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Nagyon nehéz ügy, mert nem könnyítik meg az ember dolgát. Sokat segít, ha az ember nem veszi véresen komolyan az egészet, hanem úgy megy oda, mintha csak "gyakorolná a csajozást."

A dolog hátulütője viszont az, hogy egyik lány sem jönne oda hozzád magától, viszont ha te mész oda, már automatikusan felveszi a flegma, megközelíthetetlen vamp szerepét, magyarán lenéz és elhajt, este meg telesírja a párnáját, hogy ő már senkinek sem kell.

2011. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen elygen egyedül, társaságban vagy barátnővel kicsit furán érné a helyzet, de imponálna neki..

de nagyobb az esély ha odamész mikor egyedül van , csak normálisan ha nyitott az ismerkedésre úgy is észreveszed de vannak akik arrogánsak és...

Menj csak oda nyugodtan..

L/15

2011. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!