Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé? Hogyan mutassam ki?

Figyelt kérdés

van 1 fiú a suliban, múltkor dumáltunk erről-arról közbe mondta, hogy milyen szép vagyok stb, ezen felbátorodva most már igazán tenni kéne valamit, de én nem szoktam"nyomulni".

hogyan mutassam ki felé hogy bejön nekem? inkább kis jelekre gondolok ajtóstul nem szeretnék rontani a házba


2011. jan. 7. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok vagy csak köszöntök 1 mosoj az szerintem jó jelnekXD
2011. jan. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rawyal Fluashh válasza:
Villants cicit. Süss neki palacsintát. Vegyél neki sört^^
2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mosoly nem elég ide.Amikor találkoztok és köszöntök egymásnak próbálj meg keresni egy olyan dolgot amiről mindketten szerettek beszélni. Aztán egy picit beszélgessetek,de amikor beszélgettek (NE MONDD NEKI),de próbáld arra késztetni hogy rádnézzen. És mélyen nézz a szemébe akkor majd rájön hogy mit akarsz!!!! És ez így már nem is nyomulás! Ne feled csak KÖZÖS TÉMÁT,de olyat is lehet ami te nem nagyon szeretsz de ő igen, és ha azt mondod hogy te nem szereted azt a dolgot abból sem keletkezhet vita!!!
2011. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha látod hogy néz akkor mosolyogj és fordulj el picit. biztos hogy érteni fogja :D
2011. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!