Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Több, mint barátság, kevesebb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint barátság, kevesebb, mint szerelem. és most?

Figyelt kérdés

a srác 1 évvel fiatalabb.ha nem ismerném kinézném belőle, hogy 14.Osztálytársam. Többet érzek iránta, mint barátság, de még kevesebbet, mint szerelem.Kialakulóban van a dolog. Kételyeim vanna. Az egyik az, hogy osztálytárssal elég sz*r összejönni, ha utána szakítanánk, a másik meg az, hogy azért kicsit zavar, hogy fiatalabb. Mindenki mondjam, hogy sz*rjam le mások véleményét..de nekem nem megy. Szerintetek mit mondjak neki?Megyek vele ma moziba. :)


14/L


2011. jan. 8. 10:37
 1/4 A kérdező kommentje:
mindíg alig várom, hogy láthassam..stb. szívesen megölelném, de a csókot nem tudom elképzelni vele..
2011. jan. 8. 10:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Ajh... Én is így vagyok a barátommal. Nem tudom eldönteni, mit érzek iránta.

Döntsd el te, mit szeretnél, ha el tudok képzelni, hogy együtt legyetek, akkor hajrá, ha nem, ne is kezdj bele.

Olyan jól tudom osztani az észt, miközben én ugyanezzel a "problémával" küszködök.

Osztálytárssal tényleg nem kéne kikezdeni amúgy.

2011. jan. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem hajrá, érezd jól magad. De ha túl estek még pár randin és ugyanígy lesznek kételyeid akkor hagyd az egészet.Mert lehet ő többet gondol bele ebbe mint te.
2011. jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is tökre így vagyok...:S Van mikor rettenetesen hiányzik, de van mikor egyáltalán nincs kedvem beszélni vele.. Szinte minden nap beszélünk és ez nekem sok.. o.O

Ha összeveszünk nagyon sokat gondolok rá ha meg jóban vagyunk szinte egyáltalán nem.. Bennem is nagyon sok a kétely ..Nemtudom hogy szerelmes vagyok e és csak tagadom, vagy nem vagyok az.. áááá megőrülök :D de akkor nem vagyok egyedül ezzel.. :/

2011. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!