Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez szerelem, vagy barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem, vagy barátság?

Figyelt kérdés

Milyen kapcsolat ez? (ezt nagyon nem értem)

Van egy lány 15/L(osztálytársam) akibe szerelmes vagyok,és szépen alakultak a dolgok,el mentünk kettesben sétálni,meg párszor csak simán beszélgetni órákon keresztül.Tudja hogy jó csajnak tartom meg hogy összejönnék vele.Órákat szoktunk msn-ezni...

Szokta mondani,hogy figyelmes vagyok vele és aranyos.

Sokszor elmondja nekem,hogy szeretlek édes vagy és már öleltük is meg egymást meg volt puszi is (arcra).

Mindig sokat nevetünk egymáson és mindig mosolygunk egymásra.Múltkor amikor hintáztam beleakart ülni az ölembe.Szoktuk dícsérni egymást,hogy de jó az alakod...

És mindig mondja imádok veled sétálni mert akkor mindig jó kedvem van és nagyon sokat nevetek.( nagyon jó barátok is vagyunk)



(és a végére meg annyit írnék egy kicsit töketlen vagyok nem merem neki megmondani a dolgot) 15/F


2011. jún. 17. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:

hát valóban töketlen vagy xD

ezekután amiket leirtál mennyél és kérdmeg a kezét. megáll az eszem...xD

2011. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De most komolyan, ha annyira happy minden, miért nem veszel neki gyűrűt?


Szedd már össze magad!

2011. jún. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mitől tartani , szerintem a legjobb ha elmondod neki , hogy szereted és hogy többet szeretnél tőle barátságnál és ha ilyen jól elvagytok akkor nem fog kikosarazni :)
2011. jún. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jó te tényleg nagyon töketlen vagy és a csaj szeret téged menjetek el vacsorázni vagy randizni ( <-----ugyan az a kettő )
2013. okt. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!