Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátság vagy szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy szerelem?

Figyelt kérdés
legjobb barátok voltunk aztán kicsit eltávolodtunk egymástól mert részegen aztmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé, de aztán most próbáljuk rendbehozni a dolgokat, és egyik nap együtt jöttünk haza, aogy régen, mert egy felé lakunk. de most nem kanyarodott el amerre lakik, hanem hazakísért, egészen a bejárati ajtóig, egész útón úgy jött mellettem hogy a keze az enyémhez ért folyamatosan, ha arrébmentem jött utánam és egyszer lehajolt mintha meg akarna csókolni, de pont arréb fordítottam a fejem és így lefejelt. én úgy érzem van köztünk valami, de lehet hogy csak beképzelem, és ez csak az hogy próbálja rendbehozni a barátságunk. ja és egyfolytában néz. de hát csak lépne ha akarna valamit nem? jézusom
2011. márc. 30. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem szerelem. :)
2011. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerelem:)

Kezdeményezz Te,az én barátom is elég beszari volt...4 hónapig nem lépett..:D

2011. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de be vagyok szarva. és ha ő mégse szeret? és ha elveszítem? nem bírnám ki, de így meg meg fogok őrülni.
2011. márc. 30. 18:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha akarna valamit szerintem tenne érte, mégiscsak tudja hogy szerelmes vagy belé, akkor mire vár? :) Én is voltam hasonló helyzetben, voltak hasonló tévképzeteim, de nem lett a dologból semmi, ilyenkor egyszerűen minden cselekedetét félreérted és teljesen másképp látod a dolgokat, pl. lehet csak véletlen ért hozzád a keze, meg nem is biztos hogy smárolni akart veled, csak éppen olyan hülyén jött ki a szitu :) . De ne keseredj el, ez csak saját vélemény, viszont ne bízd el magad, mert az öreg hiba. :)
2011. márc. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem amikor még nem volt barátnőm azelőtt és legelőször meg akartam csókolni a csajt, az elfordult. Azután még vagy 3 hónapig "jártunk" kézenfogva, szerelmesen, de én sosem mertem megpróbálni mégegyszer nála, mert ez iszonyat nagy koppanás volt.

Lehet, hogy most megijedt, és nem meri megpróbálni még egyszer. Most neked kéne kezdeményezni a csókot. Mondjuk adj neki egy gyors szájrapuszit, aztán ha értetlenkedik, akkor azt mondod, véletlen volt.

2011. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
úgy ismertük meg egymást, hogy randira hívott még egy évvel ezelőtt. aztán nekem nem tetszett, és barátság lett belőle. közben nekem volt egy nagyobb kapcsolatom, és elég depressziós voltam közben, de ő végig mellettem volt. aztán neki is volt egy 5 hónapos kapcsolata, és akkor mondtam részegen hogy szeretem amikor ő kapcsolatban volt. és utána megbeszéltük hogy csak részeg voltam és nem gondoltam komolyan. de most ajj én nagyon szeretem, de rajta csak ennyi "bjelet" vélek felfedezni, meg még azt a valamit érzem ha vele vagyok de ezeket is lehet hogy beképzelem. az a bajom hogy csak rá tudok gondolni és próbálom mondogatni hogy ő még mindig ugyanaz, még mindig ugyanaz, de egyszerűen szeretem az összes hibájával együtt és nem nagyon tudok beletörődni hogy ez így maradjon
2011. márc. 30. 19:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen csak félénk lehet hogy csak veled kapcsolatban félénk de az!


Segíts neki, meg akar csókolni és szeretné megfogni a kezed és érezni téged és azt mondani neked, hogy belédszerettem, de nem meri!


Segíts neki egy picit kezdeményezz, mikor érzed h meg akarja fogni a kezed vagy meg akar csókolni segíts be neki!


Lehet túl jó csajnak tart magához képest, és háát szerintem is szerelmes csak félénk hozzád!

2011. ápr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is félénk és túlságosan tisztel, amit úgy fejez ki, hogy nem rohan le,mint azt ahogy mostanában teszik.Segíts neki ha te is kedveled bár nem tudom miért fordítottad el a fejed, ha meg akart csókolni. Neked kell dönteni !
2011. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de az gáz ha egy lány kezdeményez nem?? :O
2011. ápr. 2. 21:41
 10/12 anonim válasza:
nem
2011. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!