Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 1 vallásos zsidó család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 vallásos zsidó család fiával randizok és én nem vagyok az, akkor a család el fog ítélni?

Figyelt kérdés
nekem elég ijesztő néha az a nép, de ez a férfi 1 kincs.
2011. jan. 9. 12:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ezért sajnállak...
2011. jan. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
nem kell engem sajnálni, meg oltogatni. kérdeztem valamit, semmiféle rosszindulat nem volt bennem. de már tudom hogy ide a sikertelen életunt barmok járnak csak.. -.-
2011. jan. 9. 16:39
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak elítélni!
2011. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Viki233 ***** válasza:
figy 1 bunkó válasz végett nemkéne a többieket is leoltani... mi,a többiek sztem rendesen válaszoltunk vagy tévedek?
2011. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Jó nem sajnállak remélem ha szakítotok magukkal rángatnak Izraelbe és a palesztinok sorsára jutsz...
2011. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szerbusz!


Off:Valóban nem kellett volna általánosítod!Szerintem többségben rendes válaszkat kaptál, nem?


On:Nem tudom, hogy elfognak-e ítélni, de azért én sok sikert kívánok Neked ha nagyon rendes az a srác(és persze ha Te is az vagy):)

2011. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, most olvastam, ez egy régebbi kérdés.

Hogy alakult?

2011. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de én egy oltogatást sem láttam:)

Átolvastam mégegyszer.

2011. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
ja találkozgatunk rendesen:), a szülők távolságtartóak de nagy gondot nem érzek..
2011. jan. 28. 21:09
 20/21 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha valaki felvilágosult ember, akkor NEM VÁRHATJA el senkitől, hogy vallást váltson és NINCS JOGA lenézni valakit csak azért, amiért nem ugyanolyan, mint ő. Ebben az egész mai köztudatba beivódott antiszemitizmus vs aniszemitizmusellenesség is kb olyan, mint ahogy régen mondták: "az egész úgy kezdődött, hogy a másik visszaütött".

Értsd ezalatt: sajnos ők túlnyomó többségben nagyon kirekesztőek, gyűlölködők. Tisztelet a kivételnek.

2011. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!