Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha 1 vallásos zsidó család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 vallásos zsidó család fiával randizok és én nem vagyok az, akkor a család el fog ítélni?

Figyelt kérdés
nekem elég ijesztő néha az a nép, de ez a férfi 1 kincs.
2011. jan. 9. 12:25
1 2 3
 21/21 ava87 ***** válasza:

Bocs, tudom, hogy már régebbi a kérdés. Nem tudom, azóta hogy vagytok, de ilyen parák bennem is voltak. Mondjuk nem is teljesen ok nélkül. De kibírható volt a dolog.

Oké, elsőre nagyon nem szerettek, voltam én akkor minden rossz, amit el tudsz képzelni, és gondolom én csak a finomabb jelzőket kaptam meg szemtől szembe, de nem érdekelt. Egy idő után - ha nem is fogadtak el teljesen - megszokták, hogy a fiuk engem választott. Na jó, igazából azóta van jobb viszonyom anyósékkal, mióta megmondtam, hogy én a SAJÁT ELHATÁROZÁSOMBÓL amúgy is szeretnék majd betérni. Pozitívumként megemlítem, hogy ezzel a világon senki nem nyaggat, egyszer megkérdezték, hogy ezt tényleg komolyan gondolom-e, én mondtam, hogy igen, és nem sürget vele senki.

2011. júl. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!