Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit csinálnátok, ha egy pasi az utcán nagyon a jegyzeteibe mélyedve sétál az utcán, nektek megy, és elejt minden nála lévő dolgot, és szanaszét szóródik mindene?

Figyelt kérdés
Mit csinálnátok? Segítenél neki? Elnézést kérnél, bár nem te vagy a hibás? És ha közben kiderülne, hogy ez csak egy ürügy volt arra hogy beszélgetésbe elegyedjetek? Mit szólnál?
2011. júl. 14. 12:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Zsebre tenném a tárcáját miközben segítséget mímelnék aztán spuri.
2011. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Alap, hogy segítek neki össze szedni a cuccait. Bocsánatot is kérnék tőle, és kedvtől, és időtől függene, hogy leállnék-e vele beszélgetni.

Ha megtudnám, hogy azért csinálta, hogy beszélgessünk, akkor jó ötletnek tartanám, legalább nem a szokásos dumával jött oda ismerkedni.

18/l

2011. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

hát, ha ő nem is figyel, én azért még ki tudom kerülni...

de ha mégis ilyesmi történne, bocsánatot kérnék. hisz én is hibás voltam, mert én is kikerülhettem volna őt. e elvárom, hogy is elnézést kérjen. és szerintem segítenék neki összeszedni a dolgait...

2011. júl. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 skarma ***** válasza:

Elrebegnék egy bocsit és mosolyogva segítenék felszedni a cuccait. Aztán továbbállnék


19/L

2011. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne így akarj csajozni.
2011. júl. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem tud nekem jönni, mert nem csukott szemmel megyek, kikeülröm hogy jön. Amúgy elég strébernek nézem azt, aki még sétálás közbe is a könyvét bújja. Ha elejtené, és jól néz ki/tetszik segítenék, ha nem, akkor mondanám, h bocs/ vagy inkább várnám, hogy ő kérjen bocsánatot, hisz ő jött nekem és mennék a dolgomra. 18/L
2011. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó válaszolt egyedül őszintén. A fiú külsején múlik a dolog.
2011. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
és mi számít jó külsőnek? Igényes, drága öltözék, kellemes illat, sportos, magas test, jó testtartás, divatos haj, és átlagos, esetleg átlag feletti arc?
2011. júl. 14. 12:32
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Legyen igényes, nem kell drága öltözék, elég ha illik hozzá és nem puruttya, kellemes illat előny, bár ebben a melegben elég ha nem büdös;) A többi pedig ízlés dolga, mert mindenkinek más jön be, de ha kedves a srác, és nem egy álomideál, akkor is adok neki egy esélyt, hogy bebizonyítsa, h jófej. Tudom, h nekem fontos a külső, de nem csak azért mert nekem az tetszik, hanem mert sanos túl sokat számít nekem mások véleméyne, ezért próbálok megfelelni másoknak is.
2011. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen segítenék neki, és elnézést is kérnék. De a beszélgetésbe persze csak akkor mennék bele, ha nekem is szimpatikus.
2011. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!