Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
A multkor volt egy csaj,akivel elmentem buliba és nálam aludt,de sajnos nem történt meg a dolog.És most idegesit engem ez az egész.Ha felhivom,hogyan mondjam meg neki,hogy aludjon nálam vagy ,hogy megtörténjen a dolog ?
2011. okt. 20. 12:53
 1/3 anonim válasza:
mondd meg neki közvetlenül és tisztán: Akarsz velem egy kapcsolatot, vagy.: Holnap nálam aludnál, mert legutóbb én többet akartam tőled, és most szeretném ha megtörténne... kb így, máshogy ezt nem lehet... de most te csak egy éjszakát szeretnél vele tölteni, aztán csá? vagy szereted és úgygondolod hogy ez előre vinné a dolgot...mert ha a második akkor ezzel nem fogsz nála előrébb lépni...
2011. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az undorító, hogy csak megdugni akarod, az meg gáz, hogy ehhez meg béna vagy.

Tiszteld talán egy kicsit a nőt, és ne a pina hozzánőtt darabjaként nézd.

Persze, ha qrvás alkat a lány, akkor mondd meg neki, hogy kívánod, és szeretnéd, hogy több legyen mint a múltkor, hátha bejön.

2011. okt. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy béna szexmentes fogadós vagy. Ne tetézd a bajt, ne hívd fel. Csak ennyire kellettél, hogy a bulit ki tudja pihenni valahol. Talán még örülj is neki, hogy ilyen puhány voltál, mert ha rámásztál volna feljelentett volna.

27F

2011. okt. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!