Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyen? :S Nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen? :S Nem merek kezdeményezni.

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki bejön nekem, de csak látásból ismerem...Suliba elég rizikós odamenni, mert szinte mindig társaságba van. Neten meg elég ... érdekes lenne.

Valami tipp?

Előre is kössz a normális válaszokat


2011. jan. 10. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mást nem tudsz akkor muszály neten.Én is útálom, de jobb, mint a semmi(: Amúgy próbálj vele szemezni, ha az megvolt, inthetsz neki a szemeddel, hogy menjetek odébb, és akkoör tudsz vele beszélgetni. : D

14/L

2011. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ez elég nehéz. Én hasonló helyzetben vagyok eléggé régóta. Van egy srác, aki tetszik és a barátnőim szerint én is tetszem neki. De nem lép/lépett, és ez zavar. Egy idő után, azt mondták a barátnőim, hogy ha tényleg akart volna már rég odajött volna. Ezt csak azért írtam le, mert ha komolyan gondolod ne hagyd annyiban. Ha vannak a suliban olyan programok, ahol a "távolság" leküzdhető pl.: gólyabál, különböző rendezvények, akkor ott a nagy kavarodásban próbálj meg vele beszélni. Vagy ha ki tudod nyomozni, hogy milyen zenéket szeret vagy hova jár szórakozni, akkor ott könnyebben tud az ember kezdeményezni, hiszen ilyen helyeken nem csak Te vagy ismeretlen. Ha esetleg nem sikerülne, akkor sem olyan emberek előtt történik, akiket ismersz. Vagy nincs olyan ismerősöd, aki be tud mutatni neki? Egyébként Te adtál számára olyan jeleket, amiből gondolhatja a lány, hogy tetszik Neked? És a lánynak bejössz?
2011. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a suliban tényleg nem megy akkor vhogy szerezd meg az msn címét,de jobb lenne ha személyesen kérnéd el az még nem annyira "neten".
2011. jan. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!