Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 31 éves férfi és 17 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi és 17 éves lány. Létezhet kölcsönös szerelem?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. A koromnál érettebb vagyok. A barátaim többsége 24 év felett van. Ez senkit nem zavar.

Hónapok óta beszélgetek, találkozgatok társaságokban egy férfival (szüleim is ismerik). Nagyon jól kijövök vele, mondhatni ugyanaz a világnézetünk. Csak a napokban derült ki, hogy hány évesek vagyunk - fiatalabbnak, öregebbnek néztük egymást.

Tudom jól, hogy ő már elköltözött otthonról, dolgozik és sokkal tapasztaltabb, mint én szülőkkel élő gimis... Ebből gondolom, hogy az orromnál fogva tudna vezetni, de azon is gondolkozom, hogy talán létezhet az is, hogy kölcsönös a tetszés...

A szüleimnek még nem mertem elmondani, mert nem tudom hogyan fogadnák. Bár nem olyan régen, amikor beszélgettem velük, azt mondták, hogy tíz év korkülönbség szinte semmi... Akkor mit számít az a pár év? :) Sajnos lehet, hogy ők ebben a helyzetben nem így gondolkodnának.

Legyetek szívesek segíteni próbáljatok és csak finoman osszatok, nagyon érzékeny vagyok! :) Előre is köszönök minden kommentet.


2011. jan. 10. 23:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 év is sok volt embere vàlogatja tehàt. Exem 22 kislànya 4éves én 28. Azt hittem gyerek melett megkomolyodott, vagyis eljàtszotta egy darabig de....
2016. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!