Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 21 éves lány vagyok. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves lány vagyok. Hogyan tudnék vonzón viselkedni, könnyen felhívni magamra a másik nem figyelmét úgy, hogy az ne legyen kihívó?

Figyelt kérdés

Pl. a puszta kedvesség vagy a jó humor már önmagában elegendő, vagy ezt még ki kell "egészíteni" divatos ruhákkal, sminkkel, stb. ?

(Szeretném, ha odaírnátok a válasz mellé a nemeteket! A fiúk véleményére nagyon kíváncsi vagyok!)


2008. jan. 23. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat en sosem voltam kihivo de mindig szerettek a fiuk.

Semmi kulonos nem kell. Mindenkeppen termeszetes viselkedes!!!!!

En pl. jo ciciket kaptam a termeszettol. Persze ez nem azt jelenti, hogy koldokig kivagott felsoben laviroztam hanem egy szep dekoltazs csodakra kepes...

Szoval ki kell hangsulyozni de nem durvan azt, ami szep benned es figyelemfelkelto lehet.

Persze jo, ha nem ugy nezel ki, mint akit most huztak ki a kutya szajabol, tehat az izleses megjelenes vagyis "jo stilus" ugyancsak hasznos. Ez nem azt jelenti, hogy a Gucci meg a Salvatore Ferragamo nagy szeles betukkel vilagit a ruhadarabrol amit viselsz.

Nagyon fontos a harmonia. HA bekeben vagy onmagaddal es boldog vagy a borodben, az mar fel siker!

Gondolom mar kitalaltad hova tartozom nemileg kizarasos alapon ...

2008. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is a természetességet emelném ki.H érezze te ilyen vagy,és nem egy műanyag bábú,akiből egy plasztikai sebész faragott remek idomokat.

Sosem sminkeltem magam,mert mindig leolvadt:)Szép ápolt körmök,de lakkozni,csak színtelen lakkal,vagy francia manikür.A cicijeimsem a legszebbek,csak nagyok...

De mindez semmit sem ér,ha nem vagy vidám.Nekem a mosolyom a nagy fegyverem,meg az,h kifejezően tudok nézni.Van bennem egy csipetnyi a gyermekekből,a szófordulataikből,a viselkedésükből.Meg egy cseppnyi érzékiség.Ezt nem lehet tanulni,ez kialakulhat.

A vőlegényemet,nem divatos ruhával fogtam meg,nem vadító sminkkel,hanem kisugárzással.Az első benyomás fontos volt.No meg a főztömmel:)Humor,őszinteség.

tudod nem elég megfogni egy pasit,hanem meg is kell tudni tartani.Oda meg már nem elég pusztán jól kinézni,oda már kell is valami a buksiba.

Mindannyian mástól vagyunk szépek,és minden férfinak más a szép.Mert pl,akik korunk szépségideálját szerették,azok sosem forgolódtak utánam,de akik a természetes őrült csajokat,azok igen.Sosem fogsz tetszeni egyszerre minden férfinak!

2008. jan. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a kisugárzás az egyik legfontosabb, meg a vidámság. Nekem mindig azt mondják hogy azért "hódítok" meg monden fiút, mert csinos vagyok, a jóságot és a tisztaságot sugárzom, ill. hogy mindenkivel nagyon kedves vagyok és barátságos, és ami a legfontosabb, hogy nem színlelem. Mosoly!! Nem tolakodás, hanem kellemes visszafogottság. Olyan ruhák vagy smink, amiben TE érzed jól magad! Nekem még cicim sincs nagy, viszont akkora a fenekem mint egy ház mégse zavarja őket, sőt...


De megkérdeztem egy fiút is most neked:) Azt mondja, szerinte meg kell valami kicsit mutatnod magadból a világnak, valami pozitívat. Aztán elsőre fel tudod hívni a figyelmüket magadra, ha csinosan öltözködsz (ami neked jól áll) de nem alpári módon, alapsmink stb, ezt tartja az egyik legfontosabbnak amúgy elsőre. Aztán jöhet a mosoly, természetesség. Mondta hogy neki az is vonzó ha egy lány "tyúkanyó"-típus, vagyis nemcsak mosolyog hanem tesz is, az emberekkel jót, segít nekik, kérdez, meghallgat stb. De ez már mind azután, hogy kezdenek megismerni...

2008. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha magadat adod azzal,sokkal többet érsz el.Meglátod majd eljön az a pasi aki téged szeret, és nem a külsőségeket.Én 25 éves csajszi vagyok, de eddig ez nekem bevált.A párom is ezért szeret ( legalábbis ezt mondja :) )
2008. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!