Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet, hogy tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy tetszem neki vagy csak simán utál (tudom,1000. ilyen kérdés, bocs)?

Figyelt kérdés

:D


Már egy ideje fel akarom hívni magamra egy srác figyelmét, ezért csinosan öltözködöm, mindig vidám vagyok, mindenkivel kedves és jófej vagyok (persze vele is :)) stb... Hogy jó legyen a kisugárzásom, meg legyen önbizalmam, meg ilyenek. Asszem, az a helyzet, hogy már kb mindenkinek tetszem xD Odajönnek beszélgetni, érdeklődnek mi van velem, megdicsérik a cuccaim, hülyéskednek, viccelődnek (ilyen még sose volt, előtte soha senkivel nem is beszélgettem) stb... Tök jó, csak sajnos ő pont nem. Szinte nem is szól hozzám, de ha mégis, akkor én vagyok az egyetlen, akire nem mosolyog rá...

Nagyon idegesítő, komolyan ő az egyetlen, aki utál? Miért pont ő? Mit csinálhattam rosszul? Hogy érjem el, hogy ne így legyen?


2011. jan. 13. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Szóval akinek nem tetszel, az utál? Ilyen felfogással inkább babázz még.


Egyébként valószínűleg pont azért nem érdekled, mert midnenkivel ugyanolyan vagy, és a legtöbb fiúnak nem vonzó egy 'tipiksuan népszerű' lány.

2011. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy népszerű vagyok, csak már felérek a többiekkel. Ő meg pont az a tipikus népszerű srác, nem hinném, hogy zavarná, hogy már társadalmi beilleszkedésre alkalmas vagyok, a korábbi sarokban kuporgós szürke énem helyett xD
2011. jan. 13. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Vaalhogy ez a kommented se segített nekem abban, hogy komolyabban vegyelek...
2011. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de hogy összejönni nem fogtok, az tuti!
2011. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mert amúgy miért nem fognak összejönni?

ja amúgy szerintem is jobb,ha visszahúzódó vagy,mintsem népszerű

2011. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem meg add le neki a jeleket. Szemezés meg ilyenek és legyél vele rideg de csak vele :)
2011. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De az miért jó,ha csak vele rideg?
2011. jan. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Szemezés meg ilyenek és legyél vele rideg de csak vele :)"


- Egyszerre szemezzen vele, és legyen rideg is? Na, ezt is csak egy csaj írhatta.

2011. jan. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress vele közös témát,mondjuk az a szemezés és a ridegség elég jó ötlet mert igy felkelted az érdeklődését:)
2011. jan. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!