Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákat hozhatok fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat hozhatok fel egy srácnak amik alapján jófejnek tarthat? Azt akarom, h lássa, hogy velem mindenről el lehet beszélgetni

Figyelt kérdés
f19, l14
2011. jan. 13. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Add magadat. Betanult szövegekkel, meg előre kitalált témákkal nem mész sokra, mert nyilvánvaló lesz, hogy az nem te vagy.
2011. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sancrotis ***** válasza:
100%
Oké, hogy mindenről szeretnél beszélgetni, de tudnál is? Teszem azt pl fociról, autókról, játékokról? Biztos, hogy sok közös témátok lenne egy 19 éves fiúval, és nem csak ARRA kellenél neki?
2011. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem azért kéne jófejnek tartania, mert te olyan témákat hozol fel, amik neki tetszenek.

2. Ott a kérdésedben a válasz. Minden téma szóba jöhet.

2011. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igen, igaz... csak azért kérdeztem,hogy egykét téma jó lenne amíg jobban megismerjük egymást, és utána persze tudom,hogy mikről lehet vele beszélni...

és nem, nemvalószínű,hogy tudnék mindenről... :/

2011. jan. 13. 20:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha előre be akarod tervezni az már régen rossz. Ha nem tudsz spontán egy jó beszélgetésbe elegyedni vele, akkor nem illetek össze ebből az egy szempontból.
2011. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit is egymáshoz valók vagytok, akkor beszélhetsz olyan dolgokról, amik téged érdekelnek. Ha érdeklődik irántad, akkor a gondolatid iránt is érdeklődik. Én szeretem, ha a lány számomra ismeretlen dolgokról tud mesélni.
2011. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csillagászat,atomfizika,biokémia
2011. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Linux, programozás, hálózatépítés, processzortuning, videókártyák, vízhűtés, szerver építés, cross-platformos szoftverek...


Ha magamból indulok ki, akkor ezek a lehető legjobb témák.

2011. jan. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nah megszólalt a kocka: 17.54
2011. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem maradj a hüvelygomba okozta szövődményeknél:D
2011. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!