Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, most szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, most szakitott a barátjával én régóta ismerem a barátját is nagyon jó barátom volt ő hozot össze minket. Én nem vesztem össze a lánnyal. Ezt a barátja zokon vette nekem nagyon bejön a lány is bír engem de többet akarok milegyen?

Figyelt kérdés
Barátok maradtuk a lánnyal,járkálgatunk erre-arra mindennap beszélünk de én többet akarok mer nagyon imádom:S fáj aszivem ha elmegy 5percre is rögtön hiányzik,azt mondja hogy én vagyok a legjobb barátja de én többet szeretnék mint barátság nagyon jól kijövünk megveszek neki mindent egészvégig nevetgélünk segitek neki mindenbe bármibe. Hogy jelezzem neki hogy többet akarok mint barátság? az baj hogy most tetszik neki valaki..aki szintén a barátom de ő rá se hederit.micsináltáok a helyembe? a barátaim azt mondják pali vagyok hogy a semmiér foglalkozok vele mer télleg az összes szabadidőmet elveszi..
2009. febr. 1. 05:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szépen, finoman, óvatosan vesd fel neki, hogy esetleg el tudná-e képzelni, hogy legyen köztetek valami komolyabb? Ezt is megteheted kicsit viccesen, hogyha esetleg nem vesz komolyan, vagy nem tetszik neki az ötlet, akkor se menjen a barátság rovására. Ha nm zárkózik el az ötlettől, akkor nyugodtan megmondhatod neki, hogy te benne lennél... Mindezt finoman, tapintatosan persze...


Hajrá!

2009. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi;)
2009. febr. 1. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!