Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem ad jobban magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ad jobban magára sok srác?

Figyelt kérdés
Azt látom, h csak a jobbmódú srácok szeretnek szépen öltözködni, mindennap borotválni az arcukat, edzeni, stb. az átlagos anyagi körülmények között meg sokkal kevesebb. Miért? Ismerek pl. 1 csomó olyan csajt, akik egy hónapban 3-4000 ft-ot kapnak, és mégis szépek, ÁPOLTAK, ki van szedve a szemöldökük, pár ruhadb.juk van, de azok ízlésesek. Ezzel szemben sok pasi kinyúlt, bolyhos melegítőben flangál, szőrös az egész feje, 2-3 naponta fürdik(ezt hallottam, mikor egymást közt mondták)...és így, ilyen igénytelenül várják a jó nőket(m persze hasonló ápolatlan áhh, az nem kell, csak a legjobb)...és amikor persze a kényes barbie-baba kikosarazza őket, akk jön a "minden csaj csak a pénzre megy, + a minden csaj qva" - szöveg. De bezzeg a nők fogyózzanak, legyenek sportosak, ne cigizzenek, nézzenek ki kora reggel is úgy, mint 1 filmsztár, és fogadják el a szőrös, nemfürdő, melegítős, hájas, ivó, bagózó, fingó "lovagokat", m a BELSŐ érték számít. Akk h is van ez mégis? :D
2011. jan. 15. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért, amiért sok lány sem ad magára. Ez van. Vannak igénytelenebbek és vannak igényesek. Mindig így volt, mindig így is lesz.
2011. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Ha látnál engem! :D Pedig én viszonylag jó módú vagyok. Igaz, nem dohányzok, nem is iszok, nem is fingadozok. :)
2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én nem sok pénzt kapok a szüleimtől, de nem tudom mit gondolnak rólam az emberek... remélem nem rosszakat...

lány vagyok! :))

2011. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Én nem vagyok igénytelen, próbálok adni magamra, ápoltság öltözködés stb, aztán nő 2 pattanás a képedre és b*szhatod.... life sucks :D
2011. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok



...Nem vagyok kövér, disco-ba se járok...

2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pontosabban 18:39-es...
2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért nem adnak magukra,de ez a leírás jól megnevettetett:D


A legjobb rész:

"a nők fogyózzanak, legyenek sportosak, ne cigizzenek, nézzenek ki kora reggel is úgy, mint 1 filmsztár, és fogadják el a szőrös, nemfürdő, melegítős, hájas, ivó, bagózó, fingó "lovagokat", m a BELSŐ érték számít"


:D:D:D


Jóarc lehetsz,szívesen beillesztenélek a haveri körbe:)


20/F

2011. jan. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
írj privit, azt +látjuk :D
2011. jan. 15. 18:46
 9/14 anonim ***** válasza:

hát ezt nagyon benézted kedves kérdező, ez még általánositásnak is rossz. létezik ez a réteg és ez a felfogás amiről beszélsz, de messze nem sok, inkább kevés. vagy csak én nem mozgok olyan körökben.

egyetemre járok, haverok közt egyikünk sem egy kigyúrt adonisz, de rendben tartjuk magunk, én naponta fürdök, borotválkozni nincs szükségem naponta mert szerencsére még annyira nem nő gyorsan a szőrzetem, de szoktam rendszeresen, szóval ott sem vagyok igénytelen. rendes ruhákban járunk mindegyikünk, és egyikünk se a kényes barbibabákat várja. és jól eltudjuk választani egymástol a "qrva" kategoriát a normális lányoktól. szerencsére akadnak normálisak is, nagyobb pech hogy 90% uknak pasijuk is van...

bár lehet mi már a "jobbmódú" ba tartoznánk szerinted? szerintem eléggé átlagos pénzekből élünk. nekem pl nincs 3-4 ezrem minden hónapban hogy magamra költsem, télen drágább albi, ilyenkor nem marad semmi extra cikkekre.

21/f

2011. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kissé talán sarkítottam, de én ezt tapasztalom a környezetemben...h a legtöbb srác mondjuk arra sem képes, h egy kicsit is megmozdtítsa a csülkeit...nem David Hasselhof legyen, isten ments!:D...de azért ne már "mackós alkatú vok" - címszó alatt nyomjon 170 centihez 100 kilót. :D...és 3napos borostával, meg 5 napja hordott felsőben parádézzon.:D
2011. jan. 15. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!