Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fent vagyok egy társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent vagyok egy társkereső oldalon . Szerintetek ez jó bemutatkozó szöveg? (lent)

Figyelt kérdés

Szia !

XY vagyok, karakónszörcsögi. Szabadidőmben szeretek motorozni, barátokkal szórakozni járni...

Azért vagyok itt, hogy egyrészt ismerkedjek, másrészt pedig netalán rátaláljak arra a csajszira akit tudnék szeretni. Szándékaim komolyak, írjatok bátran :)


Xy.


2010. márc. 22. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
tökéletes. így senki nem ír rád.
2010. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ott odaírom a nevem meg hogy hol lakom :D:D
2010. márc. 22. 18:02
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem oké :D
2010. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudják hogy miért vagy ott,nem kell leírnod!!!
2010. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

,,Másrészt pedig NEtalán rátaláljak arra a csajszira..."

Ha netalán-t írsz, akkor minek vagy fennt?

Egyébként amúgy is szörnyű.

2010. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elösször azthittem, lányvagy, éshogy hagydki, hogy mototrozol,d e fiúvagy, rájöttem. szerintem, azjó, énisszeretem a mototrokat de éncsak a crosst, na nemlényeg.:DHátt..a csajszi helyett írj lányt, mertha a szándékaid komolyak, akkor nem hívod úgyhogy csajszi. De, a többi okés.
2010. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Borzalmas.

Elmúltál már 10 éves? Mert ha nem, akkor még valahogy elmegy.

2010. márc. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Karakószörcsög...Vas megye határán egy kis település Jánosháza közelében.
2010. okt. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én bemutatkozó szövegem:

Kedves, aranyos, vidám természetű, intelligens, szexuálisan kiegyensúlyozott, jó humorú NŐT keresek. Magamról csak annyit írnék, hogy egy ideje egyedülálló vagyok, és szeretnék egy komolyabb kapcsolatba belevágni. Nem várom el, hogy az első talinál rögtön fejest ugorj, szeretnélek előtte megismerni, te is megismernél és ha bejövünk egymásnak, akkor részemről oké a dolog.

Társkeresés céljából vagyok fent, de szimpla barátkozásra is nyitott vagyok. Csók lányok!:-)


Namármost ennél többet minek írjak? Szerintem konkrétan a lényegre térek, minek ragozzam magam egy oldalon keresztül, azt vagy érdeklek valakit vagy nem:P Egyébként én is szoktam nézegetni a választékot, szal nem várok a csodára. De akkor is hülyeség mindent leírni.

2010. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem valami olyasmit írj, ami arra késteti az illetőt, hogy tovább olvassa az adatlapod, és mindenképp meg kell ismerkednie Veled! ez így elég rövid és átlagos..
2011. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!