Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hogy érdemes mozinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hogy érdemes mozinál vagy mekinél leszólítani titeket? -18 f

Figyelt kérdés
2011. aug. 22. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

mínusz 18 lol :D


egyébként a mekibe én speciel nem örülnék egy ilyennek mert én oda enni megyek, amit szeretek nyugodtan tenni anélkül, h zavarnának


moziban meg a filmre vagyok kíváncsi... ergo sehogyse szólítsanak le egyik helyen sem

2011. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Adsz a kajádból?
2011. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ez most furán fog hangozni, de ez attól is függ, hogy milyen kedvem van..., ha jó kedvem van akkor még úgyis elbeszélgetnék valakivel, ha nem is tetszene, mondjuk alapból nem küldeném el a francba...:) Mert, ha már vette a bátorságot, akkor az már nálam plusz!

Szóval szerintem legyen annyi önbizalmad, hogy bárhol le merd azt a csajt szólítani, aki tetszik!

2011. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2. ha igen akkor más lesz az eredmény?

XD

2011. aug. 22. 13:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Ugyan már...ismerkedni vagy legalábbis dumálni (amiből ugye sosem lehet tudni,hogy mi lesz) bármikor bárhol lehet...
2011. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

ja ezt gondoltam de vannak helyzetek mikor könnyebb pl utcán azonnal elküldenek a pics@ba míg egy buliban könnyebben beszélgetésre lehet bírni a lányokat

csak arra gondoltam hogy mennyire érdemes odamenni leültök beszélgetni velem vagy inkább elküldötök.

2011. aug. 22. 14:37
 7/20 anonim ***** válasza:

Én csak akkor küldök el embereket, ha bunkók, kulturálatlanok... Beszólnak...

17/L

2011. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem azt mondtam, h elzavarom, természetesen, ha valaki illedelmes, kulturált, akkor nem leszek vele bunkó én sem. Viszont magamban dohogok, hogy mi a fenének jött ez ide,nem látja, h épp elfoglalt vagyok (eszek, kezdődik a film,stb. most kajak itt fog ücsörögni és dumálni nekem, amíg eszek? így nem tudok nyugodtan enni...) és hogy kéne finoman lerázni.Általában gyorsan a páromra terelem a szót, még akkor is, ha nincs...
2011. aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ok kösz mindenkinek
2011. aug. 23. 10:50
 10/20 anonim ***** válasza:

- Kérsz egy fagyit? :)

A viccet félretéve, tényleg örülnék, ha fizetnél nekem egy fagyit. :P

Moziba pedig:

- Na hogy tetszett? Igen ütős lett a befejezés, nem gondolod?

Szóval ilyenek, csak sponán, nyugodtan. :)

2011. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!