Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a baj velem? Miért dob el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Mi a baj velem? Miért dob el mindenki magától?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, átlagos testalkat bár eláll a fülem.... nagyon nyugodt vagyok, szeretek beszélgetni, öszinte, tisztességes, udvarias, megbizható, alkalmazkodó, stb...

Nagyon érzékeny lelkem van... de nem is vagyok etéren átlagos. nagyon együtérző vagyok....


Szóval 3 éves kapcsolatom azzal ért véget hogy nem vagyok az igazi neki.... pedig én mindent megtettem már hogy müködjön... a többek hülyének néztek hogy ennyit lenyelek neki...


Most randiztam és be is fuccsólt mert nyomultam állitólag.... mert sokat beszélgettem vele telefonon (4óra)... bár mikor msn-tem vele 10 órát az nem volt gond... Hasonloak voltunk... én mindent megtettem hogy neki kényelmes legyenek a találkák és mondtam hogy én komolyan gondolom nem csak hülyitem... be is bizonyitottam neki...


Mindig az ő javukat nézem hogy nekik jó legyen és én alkalmazkodok hozzájuk... még is eldobnak... kész vagyok már nagyon...


Miért nem értékelik a lányok ennyit teszek értük?

Hol találnék ilyen lányt aki értékeli ezeket?

Hol keressem az igazit aki nem felszines és megjátszós?


2011. jan. 19. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a lényeg,hogy ne legyél alkalmazkodó. Én is úgy érzem,hogy mindent megtettem és nem az érdekel,hogy A LÁNY SZERINT IS-E,hanem az ,hogy önmagammal rendbe legyek,ugyanis ,ha önmagammal rendben vagyok,egyből föl is készülök egy újjabb kapcsolatra. Az,hogy sokszor nem jön össze,nem kell,hogy csalódást okozzon,felkell állni és menni tovább! Én erre jöttem rá. :D
2011. jan. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A lanyok egy olyan ferfire vagynak, aki vezeti oket az eletben, tapossa elottuk az utat. Amikor te egyutterzo vagy veluk, akkor nem sugallod nekik ezt. Ugy erzik, hogy ok az erosebbek es mast keresnek. Legyel ferfi, legyen munkad, legyen meg a stilusod, legyen celod az eletben. A csajok majd jonnek maguktol.
2011. jan. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23/L Nos... mi nők nagyon is önállóak vagyunk, a férfiak többnyire csak hazamennek a munkából, és lefekszenek aludni (tisztelet a csodás kivételeknek)... mi intézzük a banki ügyeket, mi vásárolunk be, főzünk, mosunk, takarítunk, és nekünk is van munkahelyünk, stb. Viszont kell egy olyan ember az életünkben, aki megóv minket, ha bajunk van, de néha beleszól a dolgokba, amikor hülyeséget csinálunk! Nekünk nem az kell, hogy mindig pontos légy, mert ezt nem lehet elintézni! Az sem kell, hogy mindig a nyakunkon lógj, mert az oda-vissza borzasztó! Az kell, hogy mikor látod, hogy akarjuk a romantikát, az odafigyelést, akkor tedd oda magad szívvel-lélekkel! Nem kell itt mindig kinyalni a kis popónkat, nagylányok vagyunk, és már elengedett kézzel ülünk a wc-n! :)
2011. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Okosan kell alkalmazkodni, nem hülyén, elvtelenül! Nehogy már az alkalmazkodás legyen maga a cél!
2011. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem az önértékeléssel van gondod.Ezt minél hamarabb rendebe teszed magadban annál jobban jársz, és minél későbbre halogatod annál nagyobakat fogsz koppanni. Miért is te alkalmazkodol, te töröd magad értük? Miért érzed magad kevesebbnek mint ők? Miért neked kell bizonyítani és nem nekik? Mire jó a sok telefon és MSN? Ez a másiknak azt mutatja, hogy nélküle nincs mit csinálnod sem, nélküle egy nulla vagy, egy ilyen ember meg kinek kell? ( Na jó valakinek kellenek papucsok, ez igaz)Ne az ő javukat nézd, hogy nekik jó legyen, hanem a te javadat, mire mész vele ha nekik jó te meg boldogtalan vagy? Ha neki jó és neked is akkor minden ok, ha csak neki jó magaddal b_szol ki, ha csak neked jó akkor úgyis elhagy, ennyi.
2011. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de nem várom el senkitől, hogy áldozatokat hozzon értem, és hogy lemondjon saját magáról ilyen szinten. Sőt, el sem fogadom, nem nyomorék vagyok, akiért áldozatot kell hozni és akit szolgálni kell.

Remélem, érted.

2011. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van pár tévhit a srácok fejében, pl.: a lányok szeretik a jófiúkat.


HELYTELEN. a lányok UTÁLJÁK a jó fiúkat. A jó fiúk képviselnek mident ami átlag, unalmas, megjósolható, egyhangú, bizonytalan, nem mókás, töketlen, és minden mást ami felejthető lesz a csajnak. Ez nem azt jelenti hogy neked seg.gfejnek kell lenned ahhoz hogy nőhöz juss, de kérdezted már valaha magadtól hogy a sok szép nő miért vonzódik a bunkókhoz vagy a rosszfiúkhoz? Mert

erőteljes érzelmeket gerjeszt, és úgy adja elő magát hogy ő lesz a DÍJ. Két dolog amit a kedves fickó soha nem csinál.

Ez szomorú, de igaz, néha tiszteletlenebbül bánsz velük, és jobban szeretnek tőle. Tehát ne félj önző

lenni és őszintén kérdezd meg magadtól, hogy egy lány mivel tudná boldogabbá tenni az életedet a testén kívül. Amikor ebben a gondolkodásmódban vagy, eredményeket fogsz elérni. Ez egy olyan ember gondolkodásmódja aki vonzó a lányoknak. A lányok szintén érzelmes teremétmények, és

érzelmeket akarnak érezni. Ha bunkó leszel a szeretetéért, utálatáért, öröméért, adrenalinjáért,

várakozásáért, izgalmáért, minden egy időben, ő állandóan izgalomban lesz. Szó szerint az érzelmek teszik őket naggyá, fokozd őt hogy mégtöbb érzést csikarj ki, ami elvezet minket egy másik téveszméhez...: A nők választanak.


A jó fiúk kigúnyolja saját magát, és piedesztára emeli a csajt, ő lesz a választó pozícióban. Aztán azt

mondja "nézd én milyen jó vagyok neked. Válassz engem és királynőként foglak kezelni." Ezzel az a probléma hogy túl könnyen oda dobod magad neki, és nem becsül meg.

A csábító, a rosszfiú és a bunkó sikerrel jár, mert nem nyalnak segget. A következő szintre lépnek azáltal, létrehozta a keretet, miszerint őt kell megszelidíteni és meggyözni. Korán lefekteti a szabályokat, és mindenki tudja hogy nem tolerál semmit ami bullshit. Ez kihívás elé állítja a csajt, és azt szubkommunikálja, hogy te sok nő közül választhatsz. A lányok olyan emberrel akarnak lenni

akinél több hatalom van. Ez egy mély evolúciós dolog. A seggnyalás a hatalom ellentétét kommunikálja.

2011. jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!