Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 1.-s korom óta (kisebb-nagyobb megszakításokkal) barátok vagyunk. A srác anyja azonban az én anyukám legjobb barátnője. És a srác anyuci pici fia. Régen a szüleink mindig azzal cukkoltak minket, hogy majd randizni fogunk, meg járni egymással, meg ilyenek. Az fiú anyukájával én is elég jóban vagyok és ő is az enyémmel. A múltkor az ő anyja megkérdezte tőlem most már tényleg kom olyan, hogyha nem ismerném ilyen régóta, járnék e a fiával. Azt hiszem valami kitérő választ adtam. De akkor még nem néztem őt más szemmel. Most viszont, hogy eljött az a korszakom, amikor már érdekelnek a srácok, bele gondoltam, mi lenne, ha tényleg összejönnék vele. És azt gondoltam, hogy jó lenne. Álmodtam is kettőnkről és a múltkor amikor újra találkoztunk flörtöltem vele. Nem vette rossz néven. Azt hiszem neki is tetszek egy kicsit. Nagyon félénk srác, nem merne kezdeményezni.

És most nem értem, hogy szerelmes vagyok-e. Nem tudnám elviselni, ha más tetszene neki, de nem vagyok oda annyira nagyon érte. Ez nem tudom mit jelent. És nem valószínű, hogy bármikor is kettesben lehetnénk, hiszen nem tudom elhívni randizni úgy, hogy a szülei ne jönnének. Mert ha megtudnák, hogy tényleg tetszik nekem a fiuk, akkor szerintem baj lenne belőle. Hogyan hívjam el valahová úgy ügyesen, hogy ne tűnjön fel a szüleinek? Nem sokára lesz egy farsangi buli, ahol mindketten ott leszünk,az anyja is, meg még jó páran, akik mindkettőnket ismernek. Kezdeményezzek valamit nála akkor?

Tanácstalan 14/L


2011. jan. 19. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kérdezned kell, akkor nem vagy szerelmes.
2011. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tldr. mi azt honnan tudjuk...?
2011. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak mert ezt hallgattad már xéve, ezért gondolod így???oO De egyébként nem veszthetsz sokat...
2011. jan. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem egy próbát megér, DE! azt azért jól gondold át, hogyha balul sül el a dolog, akkor valszeg többé a barátságotok sem fog már úgy működni, mint eddig. Gondold át mennyire fontos a barátságotok.. ha pedig többet szeretnél mint barátság, merd meglépni!
2011. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!