Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak normális lányt? 16éves vagyok, anyagilag is nagyon jól állok, azt mondják hogy helyes vagyok.

Figyelt kérdés

Ha megyek egy társaságba mindenhol jókedvet varázsolok mindenkinek jókedve lessz tuti hogy mindenki emlékezni fog arra mindenki. Kedves is vagyok,

Most van egy lány aki csak barátságot akar velem de hétvégén voltam vele egy helye rengeteget nevettünk nagyon szeretem vettem neki ajándékot az édesapja külföldön kapott munkát es csak 4-5 honap után tud a családnak penzt küldeni megkért a lány hogy segitseg neki 100,000ft ft kérne kölcsön.igent mondtam.Mondta hogy nem akarja hogy ugy érezzem kihasznál találjak ki neki valamit hogy segitsen nekem valamiben.Sokan mondják hogy mindegyik ujjamra akadhatna lány..akkort miért nincs?:S


2009. febr. 3. 00:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
54%

amiert kolcson adtad azt a 100 ezret azt varod h mar is a tied mert megvetted

ha van penzed hazad kocsid azt hiszed h a lanyt csak ugy meglehet kapni mert jo fej vagy vicces penzes a lanynak szerelem is kell az hozza ossze az embert s kit erdekli h mennyi van a szuleidnek s mennyit dolgoznak erte akkor lesz a tied mikor ok mar nem lesznek es te is dolgozz meg azert a 100 ezeret ne csak a szuleid nehez penzt keresni azt nem tudtad

2009. febr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Pénzel lehet normális csajt "fogni"? nekem ez uj dolog :) !

Én is megtehetek sok dolgot hála a munkámnak és a szuleimnek, de barátnőm soha nem engedi hogy draga dolgokat vegyek neki vagy hogy minidg en fizessek. A pénz ilyen téren semmire nem jó. Szerintem rossz helyen keresgetsz rosza csajokat azért nem találsz egy rendes csajt sem.

2009. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Olvassatok egy kicsit vissza léccives;) NEM A SZÜLEIM PÉNZE ..
2009. febr. 3. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!