Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Véleményetek szerint hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint hogy lehet visszautasítani egy rendes srácot aki beléd szeretett de te nem táplálsz ugyanolyan érzéseket iránta. Ugy hogy ne sértögyön meg és hogz ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
színpatizál feléd, sztem ez még egyenlőre barátság, de tégy róla hogy több legyen :)
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az h sértögyön?
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Maradjunk csak barátok!

Bocsi, nem vagy az esetem.

Bocsi, van barátom.

Még nem szeretnék kapcsolatot.


Asszem ezek a leggyakoribb lekoptató szövegek.

2011. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
utolsónak adok egy zöld kezet.
2011. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha mas is ferertette ako visszautasitani akarom!Jo de altalaba a leggyakoribb szovegeket telleg csak szovegnek tartjak nem?!?!?!?
2011. jan. 22. 17:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a legjobb, ha őszinte vagy hozzá. (Szóval az ilyen "van valakim", vagy "nem akarok kapcsolatot" annyira nem nyerőek, ha egyáltalán nincs igazságtartalmuk.) Az meg elég korrekt, és érthető, amit itt is leírtál, hogy nem úgy érzel iránta, csak barátként tudod elképzelni.
2011. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
44%

ha rendes, akkor miért kell visszautasitani?

Amúgy öszintén, személyesen... nehogy levélben vagy telefonon!

2011. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy MÉG nem szeretnél kapcsolatot klasszikus kiskapu. Legyél egyértelmű. Mi a baj a "nem vagy az esetem" kezdetűvel? Ha jól értem ez nem csak szöveg hanem konkrétan ez a helyzet.

Nagy klasszikus még a "Nem veled van a baj, hanem velem." Illetve ennek a testvérkéje: "Nem vagyok még elég érett egy komoly kapcsolatra."

És az überelhetetlen: "Bocs, de a lányokat szeretem"

De ez már tényleg mellébeszélés.

Tényleg csak mondd meg neki. Egyszerűen, egyértelműen, úgy hogy egy pasi is megértse. Aranyos vagy, de semmi több. Bocsi. Nem vagy az esetem. Pont.

2011. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de nem vagyok szerelmes beléd és nem akarlak becsapni. Remek srác vagy, biztosan találsz mást.
2011. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
fú, a legyünk csak barátok az tuti elveszi az életkedvét, én mennyiszer hallottam... :D a végén már csak annyit mondtam, hogy "bocs, de barátom van bőven." Mondjuk már rendes srác se vagyok, van is csajom.
2011. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!