Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szoktátok visszautasíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok visszautasítani a randimeghívásokat? Ha egy srácnak egyértelműen nincs esélye? Nem bántóan de azért egyértelműen.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
mondd azt hogy van barátod aztán csőznek
2011. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igy van,első jót ir


mondd h van barátod,és nem kell magyarázkodni


persze ha ismer egyébként a srác,akkor nem mondhatod ezt,de azt igen,hogy már foglalt a szived (másért epekedsz)

2011. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:
63%

fiú: eljössz randizni?

jány: bocsi nem érek rá..

fiú: és *más időpint* kor?

jány: bocsi, de nem nagyon van szabad időm



na igazából ha értelmes a tag ennyi levágja hogy kopó van

ha nem akkor lehet így:

jány: bocsi, de nem érek rá sose.

jány: bocsi, de nem akarok veled találkozni.


hát vmi ilyesmi..

de nem kell túl komplikálni.. ez a legnagyobb hiba amit egy csaj eltud követni.. mondd neki kerek-perec hogy ne haragudj, de szeretném ha inkább csak barátok lennénk, nem akarod tőled "többet"..

ennyi

2011. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Moszuke ***** válasza:
bah az első két hozzászóló viszi a pálmát..:)
2011. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Hazudni nem jó, én remélem nem kerülök ilyen szituba, de nagyon nagy rá az esély most. Inkább azt mondtanám nincs sok időm, ami tényleg igaz, mert dolgozok, és meló után tanulok, a másik meg, hogy tényleg tetszik egy másik pasi.
2011. márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de semmit sem érzek irántad.
2011. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Fiúként az a véleményem, hogy egyszerűen mondd el neki, hogy nem szeretnél elmenni vele randizni. Mondjuk így, pontosan ezekkel a szavakkal. Ezen nem fog megbántódni. Max szomorú lesz egy ideig, de azt meg úgy se lehet elkerülni. :)

De ha elkezded az ilyen - fentebb is tanácsolt - "már van barátom", "nincs barátom de most épp másba vagyok szerelmes", stb. típusú marhaságokat, na akkor garantálom neked, hogy meg fog bántódni - méghozzá jogosan...

Az ilyen éppen csak egy picit leplezett utalásokat (most nincs időm/még átgondolom/majd szólok) meg én azért nem szeretem, mert bármennyire is megértem rögtön, hogy miről van szó, attól még ott van mindig a fejemben a kisördög, hogy na és mi van ha véletlen mégis ő volt az az egy az 1000-ből, aki igazat mondott és tényleg van egy pici esélyem. Na aztán ilyenkor szoktam tök hülyét csinálni magamból az illető előtt. :)

Meg egyébként is, ha már egy srác odaáll egy lány elé és elhívja randizni, azzal már be is vallotta, hogy mennyire tetszik neki. Most akkor nem érdemel meg legalább egy hasonlóan őszinte és egyenes választ?

2011. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

19:55-nek igaza van.


Én is jártam már így pórul, hogy azt hittem lesz, majd szabadideje. Szerintem, ha a férfiak napról napra felvállalják, hogy kellemetlenül visszautasítják őket mások előtt, akkor legalább egy nőbe is legyen annyi, hogy őszintén elmondja, ha nem tetszik az illető. Mert az még mindig kevésbé sértő (szerintem).

2011. dec. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!