Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyomuljak rá vagy hagyjam békén?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomuljak rá vagy hagyjam békén?

Figyelt kérdés

Tudja egy srác, hogy tetszik nekem, de visszautasított mert, hogy neki alakult valakivel, de nem hinném, hogy összejött, mert ennek több mint egy hónapja.

Azóta is nagyon kedves, beszélgetünk, pont olyan velem mint mással, van amikor úgy érzem közeledik, de van hogy úgy érzem nem akar velem kettesbe lenni.

Nyomuljak rá vagy hagyjam? Nekem nagyon bejön, de sosem hajtottam a pasikra, ő az első akinek elmondtam, hogy tetszik, és még barátom sem volt, pedig már nem vagyok tini.


2011. jan. 23. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:

A pasi vagy nem mer közeledni, vagy félénk típus....


Ha akarsz valamit is tőle akkor lépj! Mert ha nem teszel semmit annak érdekében h történjen valami akkor nem is fog!


De ne vidd túlzásba a nyomulást csak diszkréten!

2011. jan. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha tudja,hogy tetszik neked,és mégis elutasított,ez egyértelműen azt jelenti,hogy nem szeretne tőled semmit.Lehet,hogy nem alakul neki senkivel,ezt csak olyan "finoman lekoptatós" szövegnek szánta.Velem is volt már párszor így.Sztem hagyd,hogy ő lépjen,ha te is bejössz neki (főleg,hogy tudja,hogy viszonzásra találna a szerelme),akkor kezdeményez.Nem hinném hogy ilyen félénk...Bár ki tudja.
2011. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kezd el piszkálni bottal ha nem mozog dobd a Moszkva téri büfé tetejére cirmi és a többi macsak mellé ! :D
2011. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 napietus ***** válasza:
hát nem tudom...én sosem nyomulnék egy pasira...ez olyan olcsó dolog, nem? tartsd magad annyira, hogy ne Te erőlködj! lehet, hogy pont ez fogja felkelteni az érdeklődését.
2011. jan. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!