Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet írni egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet írni egy lánynak ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Na voltam egy buliban, ahol találkoztam egy csajjal, nem tudom már pontosan hogyan, de beszélgetni kezdtünk, majd mivel hangos volt a zene alig hallottuk a másikat, leültünk. Nem történt semmi, csak beszélgettünk, de ez már eléggé a buli vége felé volt, úgy dobtak ki, hogy zárás van. Utána egy darabig együtt mentünk még hazafelé. A probléma az, hogy így semmi konkrétumot nem tudnék mondani, ami miatt azt hihetném, hogy most szimpatikus voltam neki, vagy sem. A legjobb az lenne, ha összefutnánk újra, és akkor kiderülne, és nem a legvégén, amikor már mindenki kókadtabb kicsit. És rohadt.ul zavar, mert én szivesen találkoznék vele, de ez nagyon gagyi, hogy most ráirok (e-mailt tudok neki írni), és ugye már elmúlt a buli feeling, így már tök más az egész. Ráadásul tényleg fogalmam nincs, hogy mennyire lehettem neki szimpatikus, mert nem olyan témákról beszéltünk, amiből ez kitűnt volna, nekem úgy tűnt, hogy kb. nem utált, meg úgy tűnt, hogy nagyon jófej, de hát most ki tudja. Most foggalmam sincs, hogy engem ő úgy tart-e számon, hogy ő is elgondolkodott, hogy hmm mi lenne, ha még találkoznék ezzel a sráccal. Mert ugye az is lehet, hogy előttem smárolt már 2 sráccal abban a buliban, csak valamiért a végén mégis nem velük volt, én ezt nem tudhatom. És nagyon hülyét sem akarok csinálni magamból, ha egy mód van rá. Ami miatt pont, hogy nem tudom, hogy mi lett volna az az, hogy már menni kellett haza, ráadásul barátnője is hozzánk csapódott, így már aztán annak vége lett, hogy bármi is kiderüljön, ez az ami a legszarabb. Mert ha éjfélkor találkozunk, akkor lett volna idő, megtudom mit várhatok a dologtól, de így még arra sem volt meg az alap, hogy a számát elkérjem, bár nevét tudom el tudom érni szóval jahh, vicces. Ráadásul már én is k.o. voltam a buli végére, így már az ítélőképességemben sem bízok teljesen:) Várom az építő ötleteket, mert ez tényleg szar helyzet.
2011. jan. 24. 00:40
 1/5 anonim ***** válasza:

hat irj neki, de semmikepp ne masnap, hanem harmadnap. maskepp nem fog kiderulni, hogy egy jot akart beszelgetni, vagy bulizni; vagy epp normalis pasit keresett.

mult heten en is ugyanigy voltam egy csajjal, volt csok is, de nem akart semmit, csak egy jot bulizott :)

2011. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit leírtál abból az látszik, hogy elég kicsi az esélye, hogy csak úgy véletlen összefussatok - szóval valamit mindenképp lépned kell.

Szerintem jelöld be közösségi oldalon (ha fent vagytok), és egyáltalán nem gáz, ha írsz mellé egy mailt, hogy sikerült-e kipihennie magát, ill. megkérdezni valamit, ami nem volt téma a beszélgetés során, és nem 1-2 szóval tud rá válaszolni.

Szerintem ez egyáltalán nem gagyi, valahogy el kell kezdeni. Nekem már többször bejött :)

2011. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem irj neki, ne tul sokat, csak hogy szivesen beszélgetnél vele, aztán meglátod mit reagál. vesziteni valod nincs. ha nem reagál ugy ahogy szeretnéd akk ez van.
2011. jan. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul gondolom, de miután én mentem oda hozzá a buliban is(jó persze nagy tett, én vagyok a srác tudom:) ), meg most bejelöltem ismerősnek, ezek után én úgy gondolnám, hogy neki kellene nem csak visszajelölni, hanem valamit írnia, hogy úgymond megadja a lehetőséget a beszélgetésre (nem arra gondolok, hogy írja, hogy találkozzunk, csak valami nemtom beszélgetésindító). Mert én már ha úgy vesszük 2x közeledtem, szóval jahh. Lehet nem jól látom:)
2011. jan. 24. 11:51
 5/5 A kérdező kommentje:
A kérdésre a válasz a kimeneteltől függetlenül: jó ötlet
2011. jan. 26. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!