Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ötlet egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ötlet egy lánynak elhívni egy fiút?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy Ő egy olyan fiú, aki... hát nem könnyű eset. Látásból ismerem csak és gondoltam, egyszer beszédbe elegyedek vele és megkérdezem tőle, van-e kedve megismerkedni velem. Ez milyen ötlet?

Nem gáz, hogy egy lány lépjen egy fiúnál? Rossz vége lehet?

(Azt nem tudom, kedvel-e, majd kiderül)


Köszönöm a válaszokat! 18L


2010. okt. 16. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.
2010. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyi, nem gáz ha egy lány tesz lépést egy fiú felé. itt vagyok én példaként :D rászántam magam és 9 hónapja együttvagyunk :D
2010. okt. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

hű irigyellek én nem merek ilyeneket csinálni :(

hajrá, sok sikert :)

2010. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De nem fogja túl nyomulósnak tartani? (Mivel szinte aig ismerjük egymást). És nem fogja megijeszteni?


Ti hogy mondtátok el a kiszemeltnek hogy tetszik?

2010. okt. 16. 17:35
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld meg sajnos rengeted fiú nem mer közeledni esetleg sok csalódás után vagy csak alapból félénkek.
2010. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tom de én férfi létemre marhára örülnék neki ha oda jönne végre hozzám is egy lány...Szóval meg kell próbálni. Ha nem teszed lehet, hogy örök életedre bánhatod majd.
2010. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt gondolom... át kell törni a korlátokat :)


Ötletek, hogy mit mondhatnék? Fiúk Ti minek örülnének? Lányok Ti mot mondtatok/mondanátok?

2010. okt. 16. 17:43
 8/12 anonim válasza:

szerintem nem ciki siman megteheted

en a baratommal ugy jottem ossze h egy csomo verekedes es csipkedes(ami jatek)utan ugy ereztem hogy muszaly megtegyem es megcsokoltam(gondolkodas nelkul)azota egyutt vagyunk es ez 4honapja volt


hajra!!!!

2010. okt. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék ha odajönne 1 tényleg normális nem ilyen hülye p*csa csaj és nyíltan megmondaná hogy szeretne megismerni.
2010. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És mit mondjak Neki? Mi lenne jó ötlet? Ami eggyértelmű de mégsem hangzik túl nyomulósan és Neki sem ciki nagyon ha nemet kell rá mondania (oké pesszimista vagyok...)
2010. okt. 16. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!