Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de mit is akar ő valójában?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tetszem neki. Nagyon sokat beszélgetünk, és nagyon jóban vagyunk. Járni nem akar velem, de nem tudja ő sem miért igaziból(ezt így mondta, a barátnőinek is:S). Azonban elég sok közös programot csinálunk, én, ez a lány, haverom plusz barátnője. Tegnap voltunk uszodában, és nagyon egymásra hangolódtunk, majdnem csókolóztunk is, csak nem úgy jött ki a lépés. De már csomószor kavartunk, de mikor elhívnám vhova vagy áthívnám akkor meg nem akar jönni, mert, hogy nem lenne jó vége. Akkor minek kavar velem???
2011. jan. 24. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Érzi a bizsergést, de túlságosan fél hogy mi lesz a vége, meg hogy mi lesz, ha... Ennyit üzenek neki: Don't look back... unless it's a good view! :D
2011. jan. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
DE én már nem tudom mit kéne tennem:S Nagyon magam alatt vagyok emiatt. Már nagyon sok ideje tart ez az egész:S
2011. jan. 24. 17:37
 3/8 A kérdező kommentje:
És tudom,hogy fontos vagyok neki, midnig mondja is, azt is, hogy szeret:S
2011. jan. 24. 17:38
 4/8 anonim válasza:

"Tudom, hogy tetszem neki. Nagyon sokat beszélgetünk, és nagyon jóban vagyunk. Járni nem akar velem, de nem tudja ő sem miért igaziból(ezt így mondta, a barátnőinek is:S)"


hát drágaságom, első kérdésem: honnan tudod hogy tetszel neki? 2. csak szivat téged, mi az hogy nem tudja hogy mér nem jár veled? már meg ne haragudj de ha ilyet mondana nekem valaki és ott hagynám a p.csába

2011. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A barátnőinek mondta, meg mindig mondogatja. Csak az a baj, hogy egy osztályba járunk és ráadásul szeretem is:S
2011. jan. 24. 17:53
 6/8 anonim válasza:
ahha, akkor megismétlem magamat, csak SZIVAT TÉGED!!!! érted? =)
2011. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát valóban meg kéne mondanom, hogy mondja meg kerek-perec mit akar. És ne szórakozzon másokkal.
2011. jan. 24. 18:05
 8/8 anonim válasza:
jah, de akkor ne csak nekünk mond meg hanem neki is xD és lehetőleg határozottan mond mert a végén elröhögi magát
2011. jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!