Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen tipusú nyitó duma jön be, egy fiú részéről? Kérdezett korosztály 20-30 év.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:36
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

Én több pasira úgy figyeltem fel, hogy odajöttek valamilyen kérdéssel, ami a műveltségüket vagy az érdeklődésüket prezentálta. Akárhogy nézett ki, elkezdett érdekelni. De ha meghallom, hogy társaságban valaki ilyenről beszélget, akkor is elkezdek arrafele figyelgetni.

Azt viszont nem szeretem, ha ülök valahol a barátnőmmel (nem bulizós helyre gondolok), és odajön valaki. Akármilyen szuper pasi, ilyenkor elég durván el tudom küldeni. Ahogy a barátnőm is lekoptatja, ha őt szólítják le. Gondolj bele, az egészet elrontja egy ilyen. Amikor egy jó ismerőssel vagyok, akkor a figyelmem neki akarom szentelni, nem unalmamban vagyok vele. Egyébként sem mindennapos, hogy sikerül így összejönnöm valamelyik barátommal, kötött is az időnk, hiszen aztán újra vissza egyetemre, stb. és fel tudnám képelni azt, aki képes odajönni, és felrúgni az egészet :/

2011. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Hát müvelt lánynak müvelt fiú kell.Kár hogy olyan nehéz az egymásra találás.
2011. jan. 27. 08:32
 23/36 A kérdező kommentje:
Bocs, művelt nem müvelt
2011. jan. 27. 08:35
 24/36 anonim ***** válasza:
De miért kell durván elküldeni? Egy :"Ne haragudj, de most csak egymással akarunk beszélgetni!" vagy hasonló is elég lenne. Legalábbis nekem egészen biztosan.
2011. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Szerintem is, miért küldenéd el durván, szerencsétlen srác próbálkozik...Lennél te a helyébe...
2011. jan. 27. 22:55
 26/36 anonim ***** válasza:
Ha olyan ember jönne oda, akinek ez elég, az már félsiker :) De eddig nem volt ilyen egyszerű lerázni őket, volt, amelyik egyszerűen ránk telepedett, mert 'úgyse gondoljuk komolyan' :/
2011. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
/Sőt, olyan is volt, hogy kénytelenek voltunk MI távozni./
2011. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben, tényleg durvának kell lenni, ha nem érti a szép szót.
2011. jan. 29. 19:39
 29/36 R. istván ***** válasza:
ÉN NEM NŐ VAGYOK,DE EZ BEJÖTT TÖBBSZÖR NEKEM: SZIA,NEM HARAGSZOL HA EGY DARABON EL KÍSÉRLEK? PL: 17-ÉVESEN ÍGY JÖTTEM ÖSSZE EGY 15-ÉVESSEL,19-ÉVESEN 23-ÉVESSEL. AKKOR MÉG BUSSZAL, HÉVVEL KÖZLEKEDTEM. (NEM MOST VOLT)
2011. jan. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

:-D :-D


Eszembe jutott két történet. Kb 8 éve volt,még technikus voltam. Álltam a buszmegállóban-akkor mindig könyvet hurcoltam magammal-és olvastam. Egyszer csak a hátam mögött egy hang: Szia! Randiznál velem?

Hátrafordultam és egy pillanat alatt a borzalom érzete futott végig a gerincemen. Kb velem egyidős lehetett, talán még fiatalabb is a srác. És szegény annyira ronda volt. De tényleg. És még a szemüvege is borzasztó volt, de ami igazán elborzasztott, hogy egy hatalmas sárga, száraz csípadarab volt az egyik szeménél.

Na, mindegy, szóval ahogy magamhoz tértem a döbbenettől, mindjárt mondtam neki, hogy: NEM! És folytattam az olvasást. Majd az akkori páromnak meséltem el később, hogy milyen trauma ért és valójában már azon is aggódom, hogy miért szólított le. Annyira csúnyának talált, hogy azt hitte, majd lesz esélye mert szerinte más még soha nem ért hozzám vagy miért? És én ezt a dedós kérdést tényleg aggódva tettem fel, merthogy másként elképzelhetetlennek tűnt, hogy egy ilyen madárijesztő engem csak úgy leszólítson(egyébként meg teljesen átlagos vagyok,nem szoktak csak úgy leszólogatni, max észreveszem, ha időnként elismerő pillantást kapok)

Persze párom elmagyarázta, hogy szerinte meg a srácnak eszébe nem jutott az amit elmondtam, egyszerűen csak próbálkozott, hátha összejön...erre visszaszóltam, hogy akkor még életében nem nézett tükörbe.


Ez után 1-2 hét múlva a metróban álltam és éreztem, hogy nagyon kiszáradt a szám-hideg volt, fújt a szél, stb. Gyorsan elővettem a Labellomat és ahogy emeltem a kezem, már majdnem a számhoz is értem, mire az oldalamon egy hang: Szia! Megfordulok. Nálam alacsonyabb srác és még kb 3-4 évvel fiatalabbnak is látszott. Közben szoboszerűen állok, Labellot tartó kezem a szám előtt és figyelek, mert arra számítottam, hogy az utat fogja megkérdezni,mi merre található. Erre a kérdés: Csak azt akarom kérdezni,hogy van most barátod? Majd közöltem az igazat: VAN!

És utána folytattam a megkezdett Labellozást :D


Ez kevésbé rázott meg,mint az előző srác, mert az tényleg szörnyű volt, ez meg csak vicces, ahogy nálam egy félfejjel kisebb is volt kb.(160 cm vagyok)


És abban van csak igaza az egyik hozzászólónak,hogy a külső is számít. Előnyben vannak azok egy darabig! az első benyomásnál. De utána azt meg is kell tartani.


És nem kell szépfiúnak lenni.

Az igaz, hogy mindenki a saját ízlését kövesse: de alapszabályok azért vannak. Tiszta, rendezett megjelenés. Lehetőleg a zokni színe a cipővel harmonizáljon és a nadrágtól se üssön el. A hatalmas vagy kis fehér pattanásokat lehetőleg nyomják ki, mert szerintem gusztustalan. Az izzadság szag is, mert sokan azt hiszik, hogy elég a sziszegős szappan, de létezik már izzadásgátló is.Aki pedig megteheti az felejtse el a szokásos férfi dezodorokat, hanem inkább igazi férfi parfümöt vegyen. Ég és föld a különbség! És a bőrre fújva kell kipróbálni,nem csak a tesztcsíkon, mert az illat más kipárolgású lesz.

És a köröm! Nagyon sok férfit látok, olyan ápolatlan körmük van. És van már orrszőrnyíró is. Lehetőleg párnaponta kellene használni, mert nem szép látvány a kilógó szőrszál. Hirtelen ennyi.

Csajozós szöveg...igazából mindenki megtalálja a saját stílusához valót, mert aki önmagát adja, akkor megtalálja a hozzá passzoló lányt is.

De az tuti,hogy az,amit egyszer hallottam egy ismerőstől azt ne csinálja senki!

Történet: ketten, barátnők ülnek egy kávézóban majd egy "látszólag nem értelmiségi" odajön és ezt mondja az egyiknek: Borotválod a p..cid?

Tuti nem jön be, vagy ha igen, az a nő nincs magánál, vagy utána megegyeznek egy összegben........

2011. jan. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!