Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, nektek milyen tipusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek milyen tipusú nyitó duma jön be, egy fiú részéről? Kérdezett korosztály 20-30 év.

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 22:36
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Eljössz a Kadlott Karcsi koncertre? Iszol mustárt?
2011. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Na jó.Mondok én egy párat és lehet reagálni rá.

Utcán,látok csajt, hogy néz, odamegyek:

"Szia,ritkán látni ilyen csinos lányt mint te ebben a városban...merre tartasz stb."

Bulin:"Szia,ügyesen táncolsz..jó a ritmusérzeked...gyakran jársz ide...."

Buszmegálóba:"Szia.Nem tudod melyik busz megy...(valahova)...te is arra mész?"

Egy asztalnál ülnek:

elötte volt szemezés:"Szia, szép szemeid vannak vagy kedves a nézésed...mellétek szegödnék egy italra."

elötte nem volt szemezés:"Szia.Nincs kedvetek az asztalunkhoz üllni..." hmm talán ez a legnehezebb eset.

2011. jan. 26. 12:13
 13/36 anonim ***** válasza:

Hát ezek eléggé gáz dumák.Szerintem igaza van az egyik válaszolónak, az első szempont, hogy jól nézz ki(először ugyanis úgy akad meg rajtad a szemük), utána (legalábbis nekem) a humor a döntő, de szerintem nagyon sokan szeretik a humoros pasikat.

Most hallottam egy filmben, qva jót röhögtem: "Szép vagy babám, b e k a p o d a kobrám?" Ez is vicces, de pl. ha valaki ilyennel nyitna, biztos felpofoznám.(Csak hogy értsd mi vicc és vicc közt a különbség)

2011. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 Lillita válasza:

Ezek nem olyan csajozós szövegek, szimplán csak próbálsz szóbaelegyedni az adott személlyel.Ezzel nincs is semmi baj. Csajozós szöveg az olyan mint pl: Kő kóla? Szia, nem lehetne téged receptre felíratni? Szép a ruhád, kibeszélhetlek belőle?

Mert szerintem ezek egy lánynak sem jönnek be, legalábbis megamból kiindulva.

17/l

2011. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

9.50-es válasz

Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy nem számít a lányoknál a külső! Sokszor még sokkal jobban számít, mint a fiúk szemében.

Ha egy srác jól néz ki, félig máris nyert ügye van, míg egy előnytelenebb külsejű, humorosabb srác sose lesz pasi, max. barát.

2011. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

a tegnap 23.13-as válaszadó nőnek üzenem a következőt:


Fel vagytok háborodva, hogy milyen gyávák a férfiak. Az már eszetekbe sem jut, hogy egy férfi sok hasonló tapasztalat után jut el oda, hogy ne is kezdeményezzen, mert minek. Dehát ezt egy nő sem érti meg, max. az, aki már volt sokáig egyedül.

2011. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Ok.kedvencem, mert nem durva:

1. Szia most vagy ismerlek vagy tetszel

és ezek is viccesek

- Ne haragudj, meg tudnád mondani hogy irják a telefonszámod?

- Ne szólj semmit, fel vagy szedve

De ezek nem eredetiek,valaki kitalálta es te elmondod újra es újra

2011. jan. 26. 13:02
 18/36 A kérdező kommentje:

12:57-es válasz

Rendben, nem mondom hogy nem számit a külső, inkább azt mondom hogy mindenkinek más a jóképű.Egyeseknek a brad pitt, másoknak a jonny depp a jó

2011. jan. 26. 13:09
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

engem ezzel sikerült meghódítania az egyik barátomnak:D szerintem aranyos:)

: -szia, lehet 2 kérdésem? az egyik az, hogy mi a kedvenc virágod?a másik pedig, hogy milyen címre küldhetem?:

2011. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
tényleg jó :)
2011. jan. 26. 14:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!