Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele? Érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele? Érdeklem vagy csak udvariasságból mondta?

Figyelt kérdés

Megismerkedtünk egy szórakozóhelyen és ő az este végén meginvitált magához. Nemet mondtam. Később váltottunk jó pár emailt és ő ezt a témát folytatta tovább, hogy mikor találkozunk. Én ismét nemet mondtam a szexre, ő válaszként mondta hogy nem érti mitől félek mert a szextől senki nem lesz szerelmes,úgyhogy nem érti mitől tartok. És kérdezte hogy: szóval akkor miben maradjunk? mindettől függetlenül beülhetünk meginni egy kávét valahova...


Nagyon szívesen találkoznék vele, de nem szeretném magam ráerőltetni. Szóval ha ezt a kávés dolgot csak úgy udvariasságból tette hozzá a végére, akkor nem élnék a lehetőséggel mert az úgy nem az igazi :/


20L (a srác 25)


2011. jan. 28. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mintha már lett volna, egy kicsit más megfogalmazásban.
2011. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem az enyém volt. és nem is láttam.
2011. jan. 28. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem udvariasságból mondta. Nagy nehezen rájött, hogy megéri neki egy kávé árát egy dugás. Ha te is azt akarod és nem többet akkor nyugodtan, de komoly kapcsolatban ne reménykedj.
2011. jan. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem teherként monta a kávézást!

találkozni akar veled mindenféle képpen, és ez is egy mód.... lehet, hogy úgy gondolja hogy majd utána beszélgettek és talán le is fekszetek..

2011. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg beszéld meg vele, hogy menjetek el kávézni. Ha teher neki, észre fogod venni. Legfeljebb elvesztegettél fél órát az életedből.
2011. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nyíltan: Csak szexelni akarsz, vagy kávézni is?:D Vagyis h csak szexelni akar-e vagy lehet valami több is, mert gondolom te ezt szeretnéd...
2011. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
micsoda csaj lehet.... :D
2011. jan. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha te nem vagy híve a szexkapcsolatoknak akkor felejtős ez a psai.
2011. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!