Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz a szerelem első látásra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a szerelem első látásra?

Figyelt kérdés
2009. nov. 6. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem hinném. A szerelemhez azért több kell -...-
2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az vonzalom. Vágy.
2009. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Hja. Vágy.

Szerelem, külső, belső, szexuális összhang, ugy mindent egybevetve -...-

2009. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
És sok marha épp ezért szakít a szerelmével, mert a vonzalom erősebb... Ami később elmúlik, a szerelem megmarad, aztán abból lesznek a problémák.
2009. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
férfi oldalról tudok csak nyilatkozni. szexelni akarás van első látásra. abból lehet szerelem, mert a szerelem nem más, mint amikor valakivel akkor is jól érzem magam, ha éppen nem szexelünk.
2009. nov. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem bizos, hogy nem jól döntenek. Hallottunk már pro- és kontra. Nem lehet biztosra menni.
2009. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtek beszélgetni és megvan az összhang akkor lehet igazi.
2009. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálam igaz volt. Az is benne van, hogy az első látás kb. 7 óra hosszat tartott kettesben, egyhuzamban. Ez kitartott vagy 15 évig, aztán vége lett. (Nála, nem nálam. Én még tovább is bírtam volna...) :|
2009. nov. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Feltéve, ha rám néznek. :D
2009. nov. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha szó szerint vesszük az első látást az nem szerelem. De én 3 nap alatt bele tudtam szeretni valakibe úgy mint eddig soha senkibe.... Neki nem kellettem, de azóta is szeretem... =/
2009. nov. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!